פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

דנה | 20:29  11/05/14
שלום רב, פורסם לא מזמן בעיתון על כך שמסלול האחות המעשית חוזרת,שזהו מסלול מקוצר.רציתי לדעת פרטים אודות המסלול הזה ,ואיפה אפשר ללמוד אותו.?
מנהל פורום לימודי סיעוד | 14:59  12/05/14
המבלול טרם יצא לפועל. עוד לא פורסמו הנחיות.
חנוכה מיכל | 13:34  13/04/15
אני פונה לפורום לימודי סיעוד בתקווה שאתם הצינור המוביל למקום שניתן באמת להעלות את הבעיה ולפתור אותה לימודי סיעוד בירושלים ובכלל ברחבי הארץ תנאי הקבלה קשים זה אומר פסיכומטרי 540 חובה ותעודת בגרות מלאה 4 יחידות במטמתטיקה ואנגלית וזה כמובן מאחר וזה עם תואר אקדמאי אאבל עובדת כ0 5 שנים ככח עזר במחלקות השונות מצוקת האחים/יות קשה מאוד בכל הארץ והרבה אנשים מתקשים להתקבל ללימודים למה לא לפנות למשרד הבריאות בדרישה וסיוע לכלל האזרחים במדינה ולבקש לפתוח קורסים ללימודי אחיות מעשיות בשלושה ערים גדולות כמו : ירושלים, תל-אביב , חיפה והדרום ושדרישות הקבלה הינם 12 שנות לימוד קורס כזה לידיעת כולם נפתח בדצבמר השנה 2015 בבית חולים אסף הרופא אני ידעתי עליו רק כשניסיתי לברר דרך משרד הבריאות ובאינטרנט כבר נסגרה ההרשמה בבקשה תעזרו להרבה אנשים שרוצים ללמוד סיעוד וקשה להם מבחינת תנאי הקבלה שמישהוא יקח לעצמו וירים את הפרוייקט מחכה לתשובה מיכל
גם אני כמוך מתעניינת בלימודי אחות מעשית לקורס מקוצר ונתקלתי בחוסר מענה גם מצד משרד הבריאות. התשובה היחידה שנתנו לי היא שיש רשימה של מוסדות באתר משרד הבריאות אשר מפנה ללימודי מעשית. משום מה לא מצאתי רשימה כזאת. לעניות דעתי צריכים כמה אנשים לפנות בכתב למשרד הבריאות על מנת לקבל מענה ברור. אשמח לשיתוף פעולה! רינת
למודים
מלי אלייגייב | 20:06  01/05/16
כול פעם אני שומעת שחסר לנו אחיות בבית חולים למה לא פותחים קורס לאחיות מעשיות ..מלא אנשים רוצים ללמוד .... אני גם רוצה ללמוד ולא יודעת איפה יש קורס אולי מישהו יכול לעזור לי ??
הדיל עזאם | 10:57  15/05/14
שלום קראתי בידיעות אחרונות ש קורס אחות מעשית חזר מתי ההרשמה ואפה יש אפשרות ללמוד את הקורס הזה ומה תנאי הקבלה ותודה רבה
נבילה | 16:58  20/05/14
שלום קראתי שפותחים קורס אחות מעשית? מה הם תנאי הקבלה מתי נפתח. הקורס ואיפו יש אפשרות ללמוד את הקורס. תודה רבה
ויקטוריה | 16:36  11/08/14
אני מעוניינת ללימוד קורס אחות מעשיית, עבדתי ב רוסיה ב טיפול נמרץ, ב ערץ עבדת ב בייח בטור כוח עזר
ליאת אקציפר | 09:38  14/01/16
מעוניינת לברר לגבי קורס אחות מעשית תחזרו אלי לטלפון תודה ויום טוב ליאת אקציפר
אין פתחית קורס ללימודי אחות מעשית בכל רחבי הארץ כבר אני חפשתי בהרבה מקומות בהצלחה
מלי | 01:27  17/09/15
רוצה ללמוד קורס אחות מעשית לא משנה איפה מלמדים
דורית מלניק | 05:24  23/10/16
מעונינת בקורס אחיות מעשיות או אקדמאי
אני רוצה ללמוד אחות מעשית אפה ומתי אפשר ללמוד?
סגור