פורום לימודי סיעוד

מנהלת הפורום תשמח לספק לכם מידע לגבי אפשרויות לימודי סיעוד בארץ, כמו כן מטרת הפורום היא לשמש מקום מפגש למתעניינים בתחום.

לירון נגר | 14:44  15/11/16
ממש מעוניינת לקבל הסבר משכנע מדוע לא ניתן, ואין מסגרת היום בארץ שמציעה תוכנית לימודי ערב לסיעוד. בניגוד להכשרות אחרות שמחייבות לימודי יום, והתמחות ביום, למשל הוראה או חינוך, למיטב ידיעתי בתי חולים וצוותים רפואיים נותנים מענה גם בשעות הערב והלילה. אם מתחייבת משמרת בוקר למה לא להקל על האוכלוסייה האקדמית העובדת ולייצר יום לימודים או ימי התמחות בשישי- שבת. אני אישית ממש רוצה להכנס למסלול כזה ורואה במקצוע הנזה שליחות אבל לא מליחה לתמרן בין הצורך לשרוד כלכלית, לפרנס משפחה וגם ללמוד. מובן שלא כולנו נשואות לאוליגרכים ויכולות להרשות לעצמו למשך 3 -4 שנים לא לעבוד או לעבוד בחלקיות משרה. עזרו לנו כאן!!!
צודקת בהחלט!!! אני איתך אני גם רוצה הסבה לסיעוד או להוראה וצריך ללמוד בבוקר בעייתי !!!
צודקת בהחלט!!! אני איתך אני גם רוצה הסבה לסיעוד או להוראה וצריך ללמוד בבוקר בעייתי !!!
ראיסה | 20:50  20/03/17
אני חושבת שהבעיה היא א': בית ספר לסיעוד עובד בשעות הבוקר, כי המורות שם עובדות משרה נוחה של 8-16 פלוס מינוס, מי שמרצה בקורסים הם גם אנשים שרוצים להיות בערב בבית עם המשפחה. אחרי זה בהתנסויות מדריכות קליניות בבוקר טיפה יותר זמינות כי יש משמרת מתוגברת מבחינת כוח אדם. באופן כללי 3 שנים של לימודים הם השקעה מאוד משתלמת, מקבלים מקצוע לכל החיים. בשלב ההתנסויות יש אפשרות לגמישות מסויימת - לקחת משמרת ערב או לילה. משנה שנייה אפשר לעבוד כסטודנט ולקבל שכר הולם עבור משרה חלקית. לא עוזר לבכות שלא נותנים ללמוד, לוקחים החלטה, מהדקים חגורות, יורדים ברמת חיים לזמן מסויים, לומדים ואחרי זה מרוויחים מצויין.
סגור