מנהל עסקים וכלכלה - לימודי מערכות מידע

מידע מקיף וחיפוש מוסדות לימוד לתואר ראשון במנהל עסקים עם התמחות במערכות מידע

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 2 מוסדות לימוד ובהם 2 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
האוניברסיטה הפתוחה
הרשמה פתוחה ואיכות אקדמית
כתובת: רבוצקי 108, ת"ד 808, רעננה | סניפים בכל הארץ
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
מכללת רחובות
הזינוק לעמדת הניהול
כתובת: רחוב מיכאל כהן 7, רחובות
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
בעמוד זה נמצאים 2 מסלולי לימוד בתחום לימודי מערכות מידע, ב-2 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בלימודי מערכות מידע אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
מידע נוסף
בכל ארגון או עסק יש צורך באנשי ניהול רציניים ואחראים. ניהול הוא עניין שקשור בתכונות אופי כמו מנהיגות טבעית, כריזמה, ראייה רחבה, תושייה ויכולת לקיחת יוזמה. אך ניהול הוא משהו שאפשר גם ללמוד, ולשם כך נועדו לימודי ניהול מערכות.

מאז ומתמיד, ובמיוחד מאז שנכנסנו לעידן הממוחשב, דרכי ההתנהלות של כל ארגון ייחודיות עבורו ולא דומות לאופן בו מתנהלים ארגונים אחרים. לכל ארגון יש מערכות ממוחשבות ספציפיות, דרישות מיוחדות, דרישות ומטרות שמשפיעות על דרך הניהול.

למטרות ניהוליות שונות יש צורך במנהלים בעלי כישורים שונים, ולכן מסלולי לימוד רבים עוסקים בתחום הניהולי. קורס ניהול מערכות משרדיות, למשל, מכשיר מנהלים לתפעול משרד ממוחשב, על כל מה שמשתמע מכך – יישומי מחשב, ניהול כספים, ניהול צוות ורכש, ותיאום פגישות וקבלת קהל.

אם דווקא מערכת הבריאות מעניינת אותך, תצטרך למצוא לימודי ניהול מערכות עם דגשים אחרים לגמרי. מה שאתה מחפש נקרא לימודי מנהל מערכות בריאות. כאן תלמד נושאים אחרים לגמרי הקשורים בטכנולוגיות רפואיות, במבנה מערכת הבריאות, נושאים בסוציולוגיה ובמדעי ההתנהגות וגם בכלכלה, ניהול צוות ומערכות מידע.

ואם כבר דיברנו על מערכות מידע, לימודי ניהול מערכות מידע הם מה שיכשיר אותך לפתח ולתחזק את המערכות הממוחשבות שהופכות את התפקיד הניהולי למאורגן הרבה יותר. הלימודים בתחום ניהול מערכות המידע משלבים ידע בתכנות עם הבנה עמוקה של דרישות ארגון עסקי. שילוב זה הוא מה שיאפשר לך להציע מענה ממוחשב לצרכיו של כל עסק שאת תפקודו תתבקש לייעל.

כדי לדעת עוד קצת על לימודי ניהול מערכות, כדאי גם לך להיכנס לאתר iLimudim. באתר תמצא מידע על ניהול מערכות מידע, מערכות משרדיות או מערכות בריאות, ולהבין איזה סוג מנהל אתה רוצה להיות ובאיזו דרך עליך לבחור על מנת להשיג זאת

 
 
 
 

מחירון לימודים

שכ"ל אוניברסיטאי כ-12,000 ₪
קורס פסיכומטרי 8,000 - 4,000 ₪
קורס אנגלית 7,500 - 2,400 ₪
קורס עיצוב פנים 20,000 - 7,000 ₪
קורס ברמנים 5,000 - 2,700 ₪
קורס לניהול משרד 2,000 - 1,500 ₪
למחירי קורסים נוספים
 
 
 
סגור