רפואה, בריאות ורווחה - מכינה לרפואה

מידע מקיף וחיפוש מכינה לרפואה, רפואת שיניים ווטרינריה

ביקשת לסנן לפי:
תואר ראשון
+
רפואה, בריאות ורווחה
+
מכינה לרפואה

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 5 מוסדות לימוד ובהם 5 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
University - מכינה קדם רפואית
לאוניברסיטאות בבודפשט, פץ' וסגד
כתובת: היסמין 1 רמת אפעל
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
מכינה ללימודי רפואה בחו"ל
מכינה בביולוגיה, פיזיקה, כימיה,אנטומיה ופיזיולוגיה
כתובת: איסרליש 22 ת"א
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
בית הספר האמריקאי למקצועות הרפואה
הכנה למבחני מיון וכניסה ללימודי מקצועות הרפואה בחו"ל
כתובת: תובל 11 רמת גן
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
מכינה ללימודי רפואה באירופה
לאוניברסיטאות באירופה
כתובת: יהודה מכבי 91 ת"א
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
 
 
בעמוד זה נמצאים 5 מסלולי לימוד בתחום מכינה לרפואה, ב-5 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין במכינה לרפואה אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
מידע נוסף
לא פשוט להתקבל ללימודי רפואה. את זה יודע כל אחד. הנתונים שצריך להציג המועמד כדי להתקבל לפקולטה היוקרתית, ומספר המקומות המוגבל לסטודנטים בתחום זה, הופך את המשימה לכמעט בלתי אפשרית. איך אפשר לשפר את הסיכויים להתקבל למסלול? בעזרת מכינה לרפואה, שמהווה עבור רבים אופציה מצוינת לשיפור נתוניהם.

הרעיון של מכינה קדם אקדמית הוא פשוט: סטודנט שאינו מתאים, על פי נתוניו, ללימודים במסלול בו הוא מעוניין, יוכל לעבור מסלול קצר יחסית שיכשיר אותו לקראת המסלול האקדמי ויאפשר לו לשפר את נתוניו האישיים. המכינות מתקיימות במסגרת המוסד האקדמי אליו רוצה להתקבל המועמד ולכן הציונים בו מוכַרים על ידי ראשי החוגים השונים.

חשוב לציין כאן שני דברים מהותיים. ראשית, ציונים שהתקבלו במוסד אחד לאו דווקא יתאימו למוסד אחר או יוכרו בו. לרוב, ההישגים יהיו תקפים רק במקום בו התקיימה המכינה. שנית, השלמתה של המכינה אינה מבטיחה קבלה אוטומטית למסלול הלימודים המבוקש. הכל נתון לשיקוליו של הסגל האקדמי.

אם כך, מכינה לרפואה תספק לסטודנט את הידע הדרוש כדי לגשת למבחני הקבלה בתחום ולהשיג בהם ציונים טובים. במידה והציונים יהיו גבוהים משמעותית מאלו שבתעודת הבגרות או הפסיכומטרי של אותו סטודנט, סיכוייו להתקבל יהיו גבוהים מאוד.

מכינה לרפואה ודומותיה (ישנן גם מכינות ללימודי סיעוד, לדוגמא), נמשכות בדרך כלל תשעה חודשים, בדומה לשנת לימודים אקדמית סטנדרטית, ונפרשות על פני ארבעה ימי לימוד בשבוע. התוכן שיועבר בהן בא להכין את הסטודנט לא רק לקראת מבחני הקבלה, אלא גם לקראת הלימודים האקדמיים עצמם – מה שפותח בפניו אפשרויות נוספות.

לימודי מכינה לרפואה בארץ מתקיימים באוניברסיטאות המקיימות מסלול מלא ללימודי רפואה. עם זאת, ישנם גם מסלולים המציעים מכינה ללימודי רפואה בחו"ל, עבור אלו שמוצאים בהונגריה, איטליה, גרמניה וכדומה אופציה נוחה ומתאימה ללימודים.

מעוניין להתקבל ללימודי רפואה אך הנתונים שלך נמוכים מידי? מכינה לרפואה תאפשר לך להתגבר על הקושי. קרא באתר iLimudim עוד על האפשרות הזו

 
 
 

מחירון לימודים

שכ"ל אוניברסיטאי כ-12,000 ₪
קורס פסיכומטרי 8,000 - 4,000 ₪
קורס אנגלית 7,500 - 2,400 ₪
קורס עיצוב פנים 20,000 - 7,000 ₪
קורס ברמנים 5,000 - 2,700 ₪
קורס לניהול משרד 2,000 - 1,500 ₪
למחירי קורסים נוספים
 
 
 
סגור