קורסים - קורס לוגיסטיקה

מידע מקיף וחיפוש בתי ספר ללימודי ניהול לוגיסטי

ביקשת לסנן לפי:
לימודי תעודה ולימודי הסמכה
+
קורסים
+
קורס לוגיסטיקה
+
צפון

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 3 מוסדות לימוד ובהם 3 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
מלט"ש
מכללה ללימודי טכנולוגיות שימושיות
כתובת: ז'בוטינסקי 31 ר"ג
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
ניהול לוגיסטיקה רכש וסחר בינלאומי
סטטוס סקול
הכשרה מקצועית והשמת עובדים
כתובת: סניף ראשי: יעקב מושלי 12 חיפה, סניפים: תל אביב, כרמיאל, נתניה, באר שבע ואשדוד.
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
בעמוד זה נמצאים 3 מסלולי לימוד בתחום קורס לוגיסטיקה, ב-3 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בקורס לוגיסטיקה אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
מידע נוסף
בכל חברה או ארגון יצרני קיים האדם שאחראי על תהליך הייצור כולו, מתחילתו עם קבלת חומרי הגלם, ועד סופו בהפצה ללקוחות השונים. אדם זה הוא מנהל התפעול. כדי שאתה תגיע בעצמך לתפקיד כזה תצטרך לעבור קורס לוגיסטיקה.

במשפט אחד, תפקידו של מנהל התפעול הוא לספק את מוצרי ושירותי החברה לנקודות בהן הם נדרשים, בכמות ובמועד בהם הם נדרשים, ולעשות את כל זה בעלות הנמוכה ביותר. על מנהל התפעול להיות מעורה בכל השלבים בדרך, כיוון שרק כך יידע היכן יש עוד צורך לייעל.

במסגרת לימודי לוגיסטיקה תלמד נושאים כמו ניהול מלאי, ייצור, אחזקה, שינוע ותובלה, יצוא ויבוא וכמובן רכש. קורס לוגיסטיקה ורכש יעניק לך מיומנויות ניהול ותיאום בין כל מערכי הייצור, וייתן לך את הכלים להחזיק בתפקיד החשוב הזה, שמשפיע רבות על הרווחיות וההתנהלות של החברה.

במסלולים ובמוסדות לימוד מסוימים, יכלול קורס לוגיסטיקה גם פרויקט גמר שמטרתו להכשיר אותך לאחריות הגדולה שדורש התפקיד ולצורך לתפקד ולקבל החלטות חשובות תחת לחץ. בקורסים אחרים תידרש לעבור מבחן סיום, בהתאם לחומר הנלמד בקורס.

קורס רכש ולוגיסטיקה אורך בדרך כלל מספר חודשים, ודרישות הקבלה משתנות. ישנם קורסים המיועדים במיוחד לבעלי תארים אקדמאים בתחום או בתחומים מקבילים, וישנם קורסים שמטרתם ללמד את המקצוע ממש מהבסיס.

את הקורס שתחליט לקחת כדאי לבחור בקפידה על פי תכנית הלימודים. חשוב על אפשרויות הקידום שלך בתחום ובחר קורס שיעניק לך ראיה אסטרטגית ויכולת תכנון. קורס המעביר תכנים כאלו, יחד עם האפשרות ללימודי המשך בניהול או בכלכלה, יסלול עבורך את הדרך למשרות בכירות ולקריירה מאתגרת ומעניינת.

הגיע הזמן להתחיל לתפעל את העתיד שלך, וההתחלה, כמו כל התחלה – בחומר הגלם. היכנס עכשיו לאתר iLimudim ובחר קורס לוגיסטיקה לשינוע הקריירה החדשה שלך.

 
 
 

מחירון לימודים

שכ"ל אוניברסיטאי כ-12,000 ₪
קורס פסיכומטרי 8,000 - 4,000 ₪
קורס אנגלית 7,500 - 2,400 ₪
קורס עיצוב פנים 20,000 - 7,000 ₪
קורס ברמנים 5,000 - 2,700 ₪
קורס לניהול משרד 2,000 - 1,500 ₪
למחירי קורסים נוספים
 
 
 
סגור