לימודי הנדסאים - הנדסאי סאונד

מידע מקיף וחיפוש מידע מקיף על לימודי הנדסת סאונד

ביקשת לסנן לפי:
אינדקס
+
לימודי הנדסאים
+
הנדסאי סאונד

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 3 מוסדות לימוד ובהם 3 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
מכללת ספיר
קשור באופן רלוונטי לתעשייה, למגמות שוק ולביקוש
כתובת: ד.נ. אשקלון 79165, אשקלון, 79165
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
המכללה הטכנולוגית להנדסאים כנרת בעמק הירדן
השקט ללמוד
כתובת: צומת צמח, ד.נ. עמק הירדן מיקוד 15132
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
סאונד
בית הספר הישראלי לעיצוב והנדסת קול
כתובת: ריבל 5, תל אביב
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
בעמוד זה נמצאים 3 מסלולי לימוד בתחום הנדסאי סאונד, ב-3 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בהנדסאי סאונד אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
מידע נוסף
סאונד/קורסי די ג'יי/עריכה עולם הסאונד מלא בעיסוקים, תפקידים ומקצועות, שמציעים חוויה לימודית מיוחדת לכל מי שהמוזיקה והצליל הם חלק בלתי נפרד מחייו. קורסי סאונד, קורסי די ג'יי ולימודי עריכה של קטעי אודיו נחשבים לאהובים מאוד ובשנים האחרונות, כשהתחום הפך להיות נגיש יותר, רבים בוחרים ללמוד את אחד מהנושאים הללו, בתקווה להשתלב בתפקיד מרתק ומאתגר. קורס סאונד מאפשר לכל אחד לרכוש ידע של ממש במוזיקה, להפוך את ההאזנה שלו למומחיות של ממש ו'ליצור', לאורך הלימודים, אוזן מוזיקלית של ממש. בוגרי הקורס יהיו בעלי מומחיות בעיבוד מוזיקלי, הפקת אלבומים וקטעי אודיו, ייעוץ מוזיקלי, גיבוש פסקולים ויצירה של עבודות אומנותיות בתחום המוזיקה. קורסי די ג'יי מאפשרים להתמחות באחד מהמקצועות המלהיבים שקיימים היום. מאות בני נוער חולמים לעסוק בתחום ועוד אלפי מבוגרים בוחרים לפתח קריירה בעולם זה. זהו קורס שמשלב בין ההנאה ממסיבות וריקודים לבין הידע והמומחיות במוזיקה, הכרה ואיתור של הלהיטים העכשוויים ביותר וחשיפה אל כל הז'אנרים והסגנונות בעולם המוזיקה. קורס עריכה מקצועית מאפשר לבוגריו להבין כיצד להפך קטע אודיו תמים לרצועת שמע מושלמת, מלוטשת, שמעבירה את המסר בצורה הטובה יותר. זו הדרך ללמוד כיצד ללטש קבצי קול, לחתוך 'בשומן המיותר' של ראיונות, שירים והקלטות חשובות, לשים את הדגש על הרעיון המרכזי של הקטע ולשלב בצורה חלקה בין קטעים שונים, שיהפכו לקטע אחיד. הקורסים השונים מעולם הסאונד מעניקים לסטודנטים אפשרות נפלאה לטעום מעולם שלם של מושגים, חוויות ואתגרים. כשמדובר בקורסים המיועדים לשעות הפנאי, החוויה וההנאה אף מתעצמות, והופכות את הלומד לא רק לאדם שרוכש את הידע, אלא לכזה שמשתמש בו לכיף – אחד הביטויים היפים ביותר של הסאונד, הצלילים והמוזיקה בכלל. אמצעי סאונד ותוכנות עריכה הם הכיוון שלך? מעוניין למצוא קורסי די ג'יי מקצועיים כדי לתקלט להנאתך בשעות הפנאי? אתר iLimudim אסף עבורך את המקומות הטובים ביותר ללימוד מרתק של הנושאים הללו.
הנדסאי סאונד אחראי על האולפן ועל תעשיית ההקלטות בעולם המודרני.בין התחומים הנלמדים: הקלטת מוסיקה באולפן, הגברת במה , תאורה, סאונד לרדיו וטלוויזיה אינטרנט, הקלטות סאונד שטח.
 
 
 

מחירון לימודים

שכ"ל אוניברסיטאי כ-12,000 ₪
קורס פסיכומטרי 8,000 - 4,000 ₪
קורס אנגלית 7,500 - 2,400 ₪
קורס עיצוב פנים 20,000 - 7,000 ₪
קורס ברמנים 5,000 - 2,700 ₪
קורס לניהול משרד 2,000 - 1,500 ₪
למחירי קורסים נוספים
 
 
 
סגור