קורסי תיירות ומלונאות - קורסי השתלמות למורי דרך

מידע מקיף וחיפוש קורסי הכשרה למורי דרך

ביקשת לסנן לפי:
לימודי תעודה ולימודי הסמכה
+
קורסי תיירות ומלונאות
+
קורסי השתלמות למורי דרך
+
השרון

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 1 מוסדות לימוד ובהם 1 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
המכללה האקדמית וינגייט - ביה"ס לתיירות אתגרית
בלעדי ללימודי תעודה בתחום התיירות האתגרית בארץ
כתובת:
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
בעמוד זה נמצאים 1 מסלולי לימוד בתחום קורסי השתלמות למורי דרך, ב-1 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בקורסי השתלמות למורי דרך אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
מידע נוסף
מורה דרך הוא אדם המוסמך להדריך, מטעם משרד התיירות, מבקרים מחו"ל ומטיילים ישראליים באתרי תיירות שונים בכל רחבי הארץ.  השתלמות מורי דרך היא ההסמכה הגבוהה ביותר עבור מדריכי טיולים בישראל, שיכולים לאחר סיום המסלול להדריך גם באופן עצמאי.

מדריכי טיולים שלא עברו קורס מורי דרך מוסמכים, יוכלו להדריך רק בתי ספר וקבוצות מאורגנות במסגרת חברות תיירות גדולות (אגד תיור ונופש למשל). מורה דרך יכול להציע את שירותיו גם למשפחות, זוגות, קבוצות חברים ואפילו יחידים – על פי רצונו. זהו, למעשה, היתרון הגדול ביותר שמעניק הקורס לסטודנטים.

מעבר לזה, השתלמות מורי דרך מספקת לסטודנט ידע עצום, בכמות כמעט בלתי נתפסת, בכל הקשור לטיולים ואתרי תיירות בישראל, מצפונה ועד דרומה. הקורס נמשך שנה לפחות (ברוב המקומות הלימודים אורכים שנתיים) וכולל מעל 500 שעות לימוד כיתתיות, בתוספת של עשרות שעות מעשיות – סיורים וטיולים בשטח.

סטודנט שלומד במסגרת הקורס ייחשף, כאמור, לחומר רב. אלו רק חלק מהנושאים הנלמדים בקורס: בעלי החיים והצומח בארץ ישראל, שלוש הדתות העיקריות – יהדות, נצרות ואיסלאם, גיאוגרפיה ארץ ישראלית, היסטוריה של האזור, ארכיאולוגיה, מונחים בסיסיים ומתקדמים בתיירות, אקטואליה ופוליטיקה.

התכנית הלימודית שמועברת במסגרת לימודי מורי דרך מגובשת על ידי משרד התיירות ומעודכנת כמעט פעם בשנה. לאחר גיבושה, היא מועברת לבתי הספר המוסמכים להעביר קורסים בתחום ומחייבת אותם. לכן, כל סטודנט שמשלים את המסלול המלא בהצלחה, יזכה ברישיון מורה דרך מטעם המשרד.

המכשול האחרון בדרך לקבלת הרישיון המיוחל הוא מבחן מורי דרך, שמגובש גם הוא על ידי משרד התיירות. המבחן נערך פעמיים בשנה וכולל שני חלקים, אחד בכתב והשני בעל פה. הבחינה נמשכת בסך הכל מעל ארבע שעות.

רוצה להורות את הדרך הנכונה לאלפי אנשים מידי שנה? אסוף את כל המידע הדרוש על השתלמות מורי דרך באתר iLimudim

קרא גם על קורס מדריכי טיולים
עוד קורסים בתיירות/ מלונאות/ בישול

 
 
 

מחירון לימודים

שכ"ל אוניברסיטאי כ-12,000 ₪
קורס פסיכומטרי 8,000 - 4,000 ₪
קורס אנגלית 7,500 - 2,400 ₪
קורס עיצוב פנים 20,000 - 7,000 ₪
קורס ברמנים 5,000 - 2,700 ₪
קורס לניהול משרד 2,000 - 1,500 ₪
למחירי קורסים נוספים
 
 
 
סגור