קורסי ניהול, פיננסים ומנהל עסקים - קורס ייעוץ מס

מידע מקיף וחיפוש בתי ספר ללימודי ייעוץ מס

ביקשת לסנן לפי:
לימודי תעודה ולימודי הסמכה
+
קורסי ניהול, פיננסים ומנהל עסקים
+
קורס ייעוץ מס
+
ירושלים והסביבה

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 2 מוסדות לימוד ובהם 2 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
המכללה למינהל - ראשי
פירוט כל תכניות הלימוד בשלוחות השונות ברחבי הארץ
כתובת: בפריסה ארצית
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
המכללה למינהל - שלוחת ירושלים
מגוון אפשרויות השכלה ביותר מ-30 מרכזי לימוד ברחבי הארץ
כתובת: רח' מסריק 10 ירושלים
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
בעמוד זה נמצאים 2 מסלולי לימוד בתחום קורס ייעוץ מס, ב-2 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בקורס ייעוץ מס אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
מידע נוסף
תחום המיסים הוא תחום מורכב שמעטים מבינים בו באמת. לימודי ייעוץ מס מעניקים את הדרך הטובה ביותר לפענח את המונחים, החישובים ודרכי גביית המס הנהוגים בישראל ובעולם. בוגרי מסלולי ההכשרה בנושא יכולים להשתמש בידע למטרות אישיות, אך רבים מהם הופכים ליועצי מס מוסמכים, המעניקים שירות לגופים ואנשים פרטיים.

ייעוץ מס הוא שירות חשוב לכל אדם, בין אם הוא שכיר ועצמאי. עבור האחרונים, מדובר במרכיב בלתי נפרד מהנהלת החשבונות של העסק. שכירים זקוקים לייעוץ בענייני מיסים בהשגת פטור ברכישת דירה, קבלת החזרים ממס ההכנסה וכדומה.

לימודי ייעוץ מס נלמדים בישראל במסלול לתעודת מקצוע. מדובר בקורס ארוך מאוד יחסית, שנמשך עד שנה וחצי וכולל מעל 600 שעות לימוד. באופן כללי, קורס ייעוץ מס נחלק לשני תחומים: לימודי המיסים, שמהווים כשני שלישים מהמסלול כולו, יחד עם לימודי הנהלת חשבונות הנוגעים בהיבטי המיסוי.

כדי להתקבל אל לימודי ייעוץ מס במסלול לתעודה, יש לעבור ראשית קורסים בהנהלת חשבונות סוג 2 או 3 (שתי רמות ההסמכה הגבוהות בתחום), שנמשכים גם הם מספר חודשים לא מבוטל. הסיבה לכמות הדירה של שעות הלימוד ברורה: יועץ מס חייב להחזיק בידע נרחב בכל עניין הקשור למיסים ולהנהלת חשבונות.

קורס ייעוץ מס כולל שיעורים במיסוי מקומי ובינלאומי, השגת פטור ממיסים כאלו ואחרים, מיסי הכנסות והוצאות, ניכוי במקור, מס משפחתי ומס על ארגונים וחברות, עבודה מול רשויות המס הישראליות (מס ההכנסה, ביטוח לאומי, מע"מ), מיסוי על שותפויות, מיזוגים או רכישות, ביקורת מס בארגון, הנפקת דו"חות כספיים – והרשימה עוד ארוכה.

המוסדות המכשירים יועצי מס מוסמכים הם: מכללת מישלב, המכללה למינהל, הקריה האקדמית אונו, מכללת רמת גן, מכללת נצרת עילית-יזרעאל, מכללת עתיד, מכללת הקדמה הצפונית ועוד מגוון מוסדות המעניקים השכלה בייעוץ מס במסגרת לימודי החשבונאות.

רוצה להיות יועץ מס? אתר iLimudim יעניק לך ייעוץ נרחב לגבי לימודי ייעוץ מס איכותיים ומקצועיים

 
 
 

מחירון לימודים

שכ"ל אוניברסיטאי כ-12,000 ₪
קורס פסיכומטרי 8,000 - 4,000 ₪
קורס אנגלית 7,500 - 2,400 ₪
קורס עיצוב פנים 20,000 - 7,000 ₪
קורס ברמנים 5,000 - 2,700 ₪
קורס לניהול משרד 2,000 - 1,500 ₪
למחירי קורסים נוספים
 
 
 
סגור