לימודי הנדסה - לימודי הנדסת אלקטרוניקה

מידע מקיף וחיפוש מוסדות ללימודי הנדסת אלקטרוניקה לתואר ראשון

ביקשת לסנן לפי:
תואר ראשון
+
לימודי הנדסה
+
לימודי הנדסת אלקטרוניקה
+
השרון
 
בגרות
  • נדרש (1)
פסיכומטרי
  • נדרש (1)
זמני לימוד
  • לימודי ערב (1)
  • לימודי בוקר (1)
שכר לימוד
  • אוניברסיטאי - מתוקצב (1)
  • פרטי (1)
 

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 1 מוסדות לימוד ובהם 1 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
המכללה האקדמית להנדסה וטכנולוגיה אורט הרמלין, נתניה
השכלה גבוהה בתחומי הטכנולוגיה
כתובת: המכללה האקדמית להנדסה וטכנולוגיה: רח' המחקר 2 (המשך גיבורי ישראל) א.ת. ספיר, החדש (פולג) ת.ד. 8068 נתניה 42504
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
בעמוד זה נמצאים 1 מסלולי לימוד בתחום לימודי הנדסת אלקטרוניקה, ב-1 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בלימודי הנדסת אלקטרוניקה אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
מידע נוסף
אולי אתה כבר רגיל ולא שם לב, אבל אם לרגע תעצור ותביט סביבך תראה כמה החיים שלנו אלקטרוניים. כמעט בכל היבט בחיים שלנו שולטים מכשירים אלקטרוניים, והפיתוחים רק הולכים ומתקדמים. זו בדיוק הסיבה בגללה לימודי הנדסת אלקטרוניקה הם מקצוע מבוקש במיוחד שבוגריו נחטפים מיד עם סיום הלימודים ואף לפני.

כמו כל מקצועות ההנדסה, החלק הראשון של הלימודים כולל קורסים מתמטיים ופיזיקליים. בהמשך תכיר יסודות באלקטרוניקה וחשמל, תעמיק בהתמחות שתבחר, ובחלק ממוסדות הלימוד תתבקש לבצע פרויקט גמר.

התעשייה המקומית, כאמור, עטה על מהנדסי אלקטרוניקה. ככל שהשכלתך בתחומים המשלימים תהיה גדולה יותר, כך תהיה מבוקש עוד יותר. לכן, מסלולים המשלבים לימודי הנדסת אלקטרוניקה יחד עם לימודי הנדסת חשמל או לימודי הנדסת תוכנה הם מסלולים שכדאי מאוד להיכנס אליהם.

עם שילוב של הנדסת אלקטרוניקה והנדסת חשמל תקבל התמחות מעמיקה במיוחד בתחום החומרה, מורחבת ויסודית יותר מאשר כל אחד מהתחומים בנפרד. אם תבחר לשלב את הנדסת האלקטרוניקה עם הנדסת התוכנה, תחלוש גם על תחום החומרה וגם על תחום התוכנה, מה שיקנה לך יתרון גדול מאוד למשרות מחקר ופיתוח.

במהלך הלימודים תגלה עד כמה האלקטרוניקה נחוצה לתחומים חשובים מאוד בחיינו ותוכל גם לבחור לאיזה כיוון תרצה לנתב את הקריירה שלך – תעשיות אלקטרוניות לתחום הביטחון, הרפואה, התעשיה הציבורית או הצריכה הפרטית.

משך הלימודים ברוב המוסדות הוא ארבע שנים, ותנאי הקבלה כמובן תלויים במוסד הלימודים עצמו. יש לקחת בחשבון, עם זאת, שרוב המוסדות יבקשו רקע ריאלי - בגרות של ארבע עד חמש יחידות במתמטיקה בציון גבוה ואפילו מקצוע ריאלי מורחב נוסף.

כדי להתחיל את הקריירה ולהירשם למסלול לימודי הנדסת אלקטרוניקה, עליך לעשות צעד ראשון פשוט וקל – להיכנס לאתר iLimudim ולקבל את כל הפרטים שאתה צריך.

 
 
 

מחירון לימודים

שכ"ל אוניברסיטאי כ-12,000 ₪
קורס פסיכומטרי 8,000 - 4,000 ₪
קורס אנגלית 7,500 - 2,400 ₪
קורס עיצוב פנים 20,000 - 7,000 ₪
קורס ברמנים 5,000 - 2,700 ₪
קורס לניהול משרד 2,000 - 1,500 ₪
למחירי קורסים נוספים
 
 
 
סגור