אומנות, במה ומוסיקה - לימודי מחול

מידע מקיף וחיפוש מוסדות לימוד ללימודי מחול לתואר ראשון ולימודי תעודה

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 2 מוסדות לימוד ובהם 2 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
סמינר הקיבוצים המכללה לחינוך, לטכנולוגיה ולאמנויות
סמינר הקיבוצים. להצליח ולהישאר בן אדם
כתובת: אנטיגונוס 6 (כיכר מילאנו), תל אביב
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
בעמוד זה נמצאים 2 מסלולי לימוד בתחום לימודי מחול , ב-2 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בלימודי מחול אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
מידע נוסף
המחול הוא אומנות מרהיבה ומרתקת, ששורשיה נעוצים עמוק באדמת ההיסטוריה האנושית, בריקודים העממיים והמסורתיים. עם זאת, למחול יש תפקיד אומנותי יותר והוא נועד בעיקר להעברת מסרים ולהצגתם בפני קהל. לימודי מחול זוכים בשנים האחרונות לפריחה של ממש בישראל והיום הם מוצעים גם במסלול אקדמי.

ממבט ראשון, קשה להאמין כי לימודי מחול מועברים במסגרת אקדמית. הרי אלו לימודים מקצועיים לכל דבר, המכשירים את הרקדן לעסוק בתחום ותו לא. אך מאז החלו לפעול בארץ לימודים אקדמיים במחול, מוצאים בהם עניין יותר ויותר אנשים.

מה מושך כל כך בלימודי המחול לתואר ראשון? בוגר התואר ירכוש את כל הכישורים המתאימים כדי לעסוק בתחום באופן מקצועי, אך גם ילמד אותו בצורה תיאורטית מקיפה, וכך יהפוך למומחה במחול וריקוד. ההכשרה האקדמית שיקבל הבוגר תפתח לו גם דלתות רבות בעולם התעסוקה.

רבים מהסטודנטים שבוחרים ללמוד לימודי מחול ותנועה, עושים זאת במסלול להוראה שמאפשר ללמד מחול בבתי ספר, מרכזים אומנותיים וכדומה. בוגרי התואר במחול יוכלו גם להיות כוריאוגרפים מקצועיים, מטפלים במחול תרפי וכמובן רקדנים מקצועיים.

המסלולים השונים בארץ מגוונים מאוד, כשלצד לימודי מחול לתואר ישנם גם בתי ספר רבים שמציעים הכשרה מקצועית ומעשית נטו. בין היתר ניתן למצוא מסלולים של לימודי מחול מודרני, ג'אז, אירובי, סטפס וכדומה. מקומות שונים מציעים גם לימודי מחול לדתיות, לימודים למבוגרים וכדומה.

כיום, ישנם בארץ שני מוסדות שמעניקים תואר ראשון במחול: מכללת סמינר הקיבוצים בתל אביב, שמעניקה תואר ראשון במחול ובהוראת המקצוע וכן האקדמיה למוסיקה ולמחול בירושלים. מכון ווינגייט שליד נתניה מעניק תואר ראשון בחינוך גופני, במסגרתו ניתן להתמחות גם במחול.

רוצה ללמוד מחול בצורה מקצועית ולצבור ידע מקיף? קרא עוד על לימודי מחול לתואר ראשון באתר iLimudim

 
 
 

מחירון לימודים

שכ"ל אוניברסיטאי כ-12,000 ₪
קורס פסיכומטרי 8,000 - 4,000 ₪
קורס אנגלית 7,500 - 2,400 ₪
קורס עיצוב פנים 20,000 - 7,000 ₪
קורס ברמנים 5,000 - 2,700 ₪
קורס לניהול משרד 2,000 - 1,500 ₪
למחירי קורסים נוספים
 
 
 
סגור