לימודי אדריכלות ועיצוב - לימודי תכשיטנות

מידע מקיף וחיפוש מוסדות לימוד ללימודי תכשיטנות לתואר

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 2 מוסדות לימוד ובהם 2 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
בצלאל
אקדמיה לאומנות ועיצוב ירושלים
כתובת: הר הצופים ת.ד. 24046 ירושלים 91240
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
בעמוד זה נמצאים 2 מסלולי לימוד בתחום לימודי תכשיטנות, ב-2 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בלימודי תכשיטנות אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
מידע נוסף
תכשיטנות וצורפות הן אומנויות לכל דבר. איש מקצוע שעוסק בתחום צריך להיות בעל חוש אסתטי מפותח, תכונות עיצוביות ונשמה של אומן – אך לפעמים זה לא מספיק. אם אתה רוצה להפוך לאומן בתחום, לימודי תכשיטנות הם המקום בשבילך. שם תלמד בצורה הטובה ביותר כיצד להפיק את המקסימום מהכישרון שלך.
מסתבר שתחום התכשיטנות והצורפות תפס נפח לא מבוטל באקדמיה הישראלית. אמנם כמות המוסדות המציעים תואר ראשון בתכשיטנות וצורפות אינה גדולה, אך באלו שמציעים את המסלול, יבלו הסטודנטים לא פחות מארבע שנים. מלבד המסלול האקדמי, מציעים מוסדות רבים לימודי תעודה, קורס תכשיטנות וצורפות ועשרות קורסי העשרה נוספים.

אז מה מציעים לימודי תכשיטנות למי שרוצה לרכוש השכלה אקדמית בתחום? הכשרה לעבודה עם מתכות שונות (זהב, כסף, פלטינה וכדומה), שיבוץ של יהלומים ואבני חן בתכשיטים שונים, קדיחה וניסור זעירים, חריטה והטבעה, ראייה עיצובית ושיווקית, קרמיקה, עבודה מול מחשב, העלאת רעיונות עיצוב ויישומם ועוד.

לימודי תכשיטנות וצורפות הם מהמסלולים המעשיים ביותר באקדמיה, באופן טבעי, משום שהם מכשירים את הסטודנטים לעסוק בתחום מהרגע בו סיימו את המסלול וזכו בתואר. לכן, הלימודים כוללים עבודה רבה בסדנאות, לצד הרצאות מיוחדות של אנשי מקצוע, סיורים בחנויות ובוטיקים המייצרים ומוכרים תכשיטים ואף חשיפה לתערוכות שונות.

במה תוכל לעבוד עם סיום התואר? ישנן כמה אפשרויות מרכזיות: האחת היא להצטרף לחנות תכשיטים בה נעשה גם ייצור אישי, השנייה היא להיות חלק מהזרוע היצרנית של מפעל תכשיטים גדול והשלישית – שנחשבת בעיני רבים לטובה ביותר – היא פתיחה וניהול של עסק עצמאי.

כיום ישנם שני מוסדות שמציעים לימודי תכשיטנות לתואר ראשון – האקדמיה לעיצוב ואומנות בצלאל בירושלים וכן בית הספר הגבוה להנדסה ועיצוב שנקר. יתר המוסדות מציעים נכון להיום רק לימודי תעודה או קורסים ספציפיים בנושא.

תכשיטנות וצורפות מעניינים אותך? באתר iLimudim תדע הכל על לימודי תכשיטנות לתואר אקדמי
 
 
 

מחירון לימודים

שכ"ל אוניברסיטאי כ-12,000 ₪
קורס פסיכומטרי 8,000 - 4,000 ₪
קורס אנגלית 7,500 - 2,400 ₪
קורס עיצוב פנים 20,000 - 7,000 ₪
קורס ברמנים 5,000 - 2,700 ₪
קורס לניהול משרד 2,000 - 1,500 ₪
למחירי קורסים נוספים
 
 
 
סגור