רפואה, בריאות ורווחה - לימודי קלינאות תקשורת

מידע מקיף על מוסדות לימוד ללימודי קלינאות תקשורת והפרעות תקשורת

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 4 מוסדות לימוד ובהם 4 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
מכללת הדסה ירושלים
מכללת הדסה ירושלים. תמיד מחוברים.
כתובת: ירושלים, הנביאים 37
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
הקריה האקדמית אונו
אקדמיה יישומית
כתובת: צה"ל 104 קרית אונו
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
אוניברסיטת חיפה
קידום המצוינות האקדמית לכל סטודנט באמצעות יחס פרטני ואישי
כתובת: הר הכרמל, חיפה, 31905
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
אוניברסיטת תל אביב
המוסד האקדמי היהודי הגדול בישראל ובעולם.
כתובת: אוניברסיטת ת"א, רמת-אביב , תל-אביב
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
בעמוד זה נמצאים 4 מסלולי לימוד בתחום לימודי קלינאות תקשורת, ב-4 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בלימודי קלינאות תקשורת אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
מידע נוסף
בשמם הרשמי, לימודי קלינאות תקשורת נקראים לימודי טיפול בהפרעות תקשורת. הפרעות תקשורת יכולות להיות הפרעות בדיבור או בשמיעה, כל מה שמקשה על אדם מסוים להבין את הנאמר לו או להתבטא בבהירות בפני עצמו.

ילדים ומבוגרים רבים סובלים מליקויי דיבור, שמיעה או לקויות קריאה וכתיבה. בעיות של גמגום, צרידות, בעיות בהתפתחות השפה והדיבור, עלולות לנבוע ממספר גורמים – גורמים פיזיים כמו חירשות ישפיעו על היגוי ודיבור, בעיות פסיכולוגיות עלולות להוביל לגמגום קשה והרשימה עוד ארוכה.

לימודי קלינאות תקשורת לתואר ראשון יכשירו אותך לזהות את מקור הבעיה הניצבת מולך ואת דרך הטיפול בה. במהלך הקריירה תיתקל בבעיות מסוגים שונים ברמות קושי משתנות ועל מנת להתמודד עם כולן, תיחשף במהלך הלימודים למגוון רחב של תיאוריות ושיטות טיפול מרתקות.

בין הנושאים שתכיר במהלך לימודי קלינאות תקשורת יהיו קורסים בפסיכולוגיה, פיזיולוגיה ואנטומיה, נוירולוגיה, גנטיקה, רפואת ילדים, שיטות אבחון, התפתחות קול ושפה ועוד. לצד הלימודים התיאורטיים תעבור גם הכשרה מעשית שתכלול התנסות בעבודה בבתי ספר, מוסדות שיקומיים ובתי חולים.

העולם כולו פרוש לרגליך – לצד לימודי קלינאות תקשורת בחו"ל ניצבת מולך האפשרות להירשם למסלול לימודי קלינאות תקשורת באוניברסיטה איכותית בארץ. משך הלימודים הוא כשלוש עד שלוש וחצי שנים, כאשר לאחר סיום התואר הראשון תידרש לשנת עבודה תחת השגחתו של קלינאי תקשורת מוסמך. אחרי שהשלמת את שנת ההכשרה תהיה זכאי גם אתה לרישיון עבודה מטעם משרד הבריאות.

לאחר סיום הלימודים וההכשרה פתוחות בפניך אפשרויות תעסוקה באופן הפרטי או במגזר הציבורי. בתי חולים, מרכזי שיקום, מכונים לטיפול בשמיעה ודיבור ומוסדות חינוך הם מקומות העבודה בהם תוכל להשתלב.

כדי שתוכל גם אתה לנצל את יכולות הטיפול שלך ולאפשר לילדים ולמבוגרים לתקשר טוב יותר עם העולם שסביבם, היכנס כבר עכשיו לאתר iLimudim. כל התשובות על לימודי קלינאות תקשורת נמצאות כבר שם.

 
 
 

מחירון לימודים

שכ"ל אוניברסיטאי כ-12,000 ₪
קורס פסיכומטרי 8,000 - 4,000 ₪
קורס אנגלית 7,500 - 2,400 ₪
קורס עיצוב פנים 20,000 - 7,000 ₪
קורס ברמנים 5,000 - 2,700 ₪
קורס לניהול משרד 2,000 - 1,500 ₪
למחירי קורסים נוספים
 
 
 
סגור