אומנות, במה ומוסיקה - לימודי אומנות

מידע מקיף ומוסדות לימוד ללימודי אומנות ותולדות האומנות לתואר ראשון

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 3 מוסדות לימוד ובהם 4 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
המכללה האקדמית בית ברל- הפקולטה לאמנות-המדרשה
המכללה האקדמית בית ברל
כתובת: בית ברל
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 2 מסלולים
תואר ראשון דו חוגי (B.Ed.) לימודי אמנות עיוניים
תואר ראשון .B.Ed.F.A באמנות
המכללה האקדמית בית ברל- הפקולטה לחינוך
המכללה האקדמית בית ברל
כתובת: בית ברל
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
המכללה האקדמית לחברה ואמנויות
כתובת: האורזים 8, נתניה
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
תואר ראשון במדעי ההתנהגות במסלול אמנותי יצירתי
בעמוד זה נמצאים 4 מסלולי לימוד בתחום לימודי אומנות , ב-3 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בלימודי אומנות אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
מידע נוסף
מה היו חיינו ללא אומנות? תיאטרון, מוסיקה, ציור ופיסול הן רק חלק מהדרכים בהן יכול אדם להביע את עצמו ולהשפיע על אחרים, לעיתים אפילו לעצב דורות שלמים. לימודי אומנות הם קודם כל הבסיס להבנת מקומה ותפקידה של האומנות בחיינו, תולדותיה והתפתחותה, וכמובן גם הדרך לקבל כלים ליצירה עצמאית פוריה ומספקת.

תואר ראשון באומנות נמשך בין שלוש לארבע שנים, והנושאים הנלמדים בו רבים ומרתקים – תולדות האומנות, ניתוח יצירות, זרמים שונים באומנות, וטכניקות בענפי האמנות השונים. בחלק מן המסלולים הלימודים כוללים סיורים במוזיאונים ובאתרי אומנות שונים בארץ.

את לימודי האומנות ניתן לשלב עם תחומים נוספים ומשלימים במסגרת דו חוגית כמו למשל אומנות ועיצוב, או אומנות ומדיה דיגיטלית. ניתן גם ללמוד אומנות למטרת קבלת תעודת הוראה, או פשוט ללכת על המסלול החד חוגי ולהעמיק את הידיעות בתחומים הספציפיים המעניינים אותך. לימודי אומנות תוכל למצוא באוניברסיטאות השונות ובמכללות בכל הארץ. לימודי אומנות בבית ברל או במכון אבני בתל אביב הם רק שתי אפשרויות מתוכן.

ואם כבר ללמוד אומנות, למה לא לעשות זאת במרכז אמנות בינלאומי? לימודי אומנות בחו"ל הם הזדמנות חד פעמית ללמוד את התחום בלב ליבה של ההתרחשות האומנותית. תאר לעצמך לימודי אומנות בברלין, אחת מערי הבירה של עולם האומנות העולמי – לימודים בסביבה מלאת גירויים וריגושים, שתרחיב את דמיונך ותבעיר את היצירתיות שלך.

אם תואר ראשון אינו המטרה שלך, תמיד תוכל למצוא קורסים העוסקים באומנות, חלקם תיאורטיים וחלקם מעשיים. אך אם ברצונך לקבל את הידע המקיף והמעמיק ביותר, ובאמת להצליח לפתח מקצוע בתחום, התואר הוא הדרך המומלצת.

כל הפרטים על לימודי אומנות בארץ או בחו"ל נמצאים במקום אחד – אתר iLimudim. אין זמן טוב יותר מעכשיו להתחיל את הקריירה האומנותית שלך.

 
 
 

מחירון לימודים

שכ"ל אוניברסיטאי כ-12,000 ₪
קורס פסיכומטרי 8,000 - 4,000 ₪
קורס אנגלית 7,500 - 2,400 ₪
קורס עיצוב פנים 20,000 - 7,000 ₪
קורס ברמנים 5,000 - 2,700 ₪
קורס לניהול משרד 2,000 - 1,500 ₪
למחירי קורסים נוספים
 
 
 
סגור