לימודי הנדסה - לימודי הנדסה רפואית

מידע מקיף וחיפוש מוסדות ללימודי הנדסה רפואית לתואר ראשון

ביקשת לסנן לפי:
תואר ראשון
+
לימודי הנדסה
+
לימודי הנדסה רפואית
+
ירושלים והסביבה

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 3 מוסדות לימוד ובהם 3 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
עזריאלי - מכללה אקדמית להנדסה ירושלים
ההצלחה מתחילה במקום שכולו הנדסה
כתובת: שרייבום יעקב 26 רמת בית בכרם, ת.ד. 3566, ירושלים91035
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
מכון טל
ביה"ס הגבוה לטכנולוגיה בירושלים
כתובת: הועד הלאומי 21 ירושלים
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
מכון לב
בית הספר הגבוה לטכנולוגיה בירושלים
כתובת: הועד הלאומי 21 ירושלים
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
בעמוד זה נמצאים 3 מסלולי לימוד בתחום לימודי הנדסה רפואית, ב-3 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בלימודי הנדסה רפואית אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
מידע נוסף
הגדרת התפקיד של לימודי הנדסה רפואית היא פשוטה: הכשרת הסטודנט לייצור מערכות ועזרים טכנולוגיים רפואיים. אך כאן הפשטות מסתיימת. הסטודנטים במסלול לתואר ראשון יאלצו לעבוד קשה מאוד עד שיוכלו להתגאות בתעודת המהנדס שיקבלו.

לימודי הנדסה רפואית (או תואר ראשון בהנדסה ביו רפואית, המתייחס לאותו תחום) מספקים לסטודנט את הידע הנדרש כדי לפתח מערכות טכנולוגיות המסייעות לצוותים רפואיים ולייעץ לגבי השימוש בהן. המהנדס הרפואי לא יעסוק בתפעול המכשיר או בתחזוקה היומיומית שלו, אך יעניק המלצות לגבי התפעול הנכון ויספק אזהרות למשתמשיו.

ההנדסה הרפואית אחראית על פיתוחים חשובים מאוד בעולם הרפואה, וביניהם צילום הרנטגן, בדיקות ה-MRI ואף ניתוחים בשיטה הזעיר פולשנית (לפרוסקופיה). לכן, על המהנדס הרפואי להיות מעורה לא רק בהנדסת מערכות, אלא גם בתחומים הקשורים לרפואה הקונבנציונלית העכשווית.

מסיבה זו, סטודנטים הלומדים תואר ראשון בהנדסה רפואית יעסקו במכניקה של מוצקים, רובוטיקה, מכשירי לייזר ואופטיקה, עיבוד אותות ויצירת מעגלים חשמליים וכן בנושאים רפואיים, כמו אנטומיה אנושית, איברים מלאכותיים, עיבוד תמונות לצרכים רפואיים ועוד.

בניגוד לתחומי הנדסה רבים, לימודי הנדסה רפואית מציעים לסטודנט לבחור את תחום ההתמחות בו יתמקד לאורך התואר כבר בתחילת השנה השנייה ולא בשלישית. כך, המומחיות של הסטודנט בתחום עם סיום לימודיו תהיה גדולה הרבה יותר.

עם זאת, לימודי הנדסה רפואית לתואר ראשון לעיתים לא מספיקים כדי להעניק לבוגר את ההכשרה והידע הנרחבים ביותר ולכן רבים מהסטודנטים בוחרים להמשיך ללימודי תואר שני בהנדסה רפואית, אותו מציעה אוניברסיטת תל אביב וכן הטכניון בחיפה.

את התואר הראשון בהנדסה רפואית מציעים שני המוסדות האוניברסיטאיים הללו, יחד עם אוניברסיטת בן גוריון בבאר שבע והעברית בירושלים. גם מכללת רופין, מכללת אפקה בתל אביב ומכללת אורט הרמלין בנתניה מציעות תואר ראשון בהנדסה רפואית.

רוצה לספק לרופאים את המכשור שיקל על עבדתם? מעוניין לפתח מערכות פורצות דרך בעולם הרפואה? למד עוד על לימודי הנדסה רפואית באתר iLimudim

 
 
 

מחירון לימודים

שכ"ל אוניברסיטאי כ-12,000 ₪
קורס פסיכומטרי 8,000 - 4,000 ₪
קורס אנגלית 7,500 - 2,400 ₪
קורס עיצוב פנים 20,000 - 7,000 ₪
קורס ברמנים 5,000 - 2,700 ₪
קורס לניהול משרד 2,000 - 1,500 ₪
למחירי קורסים נוספים
 
 
 
סגור