לימודי הנדסה - לימודי הנדסת חשמל

מידע מקיף וחיפוש מוסדות לימוד ללימודי הנדסת חשמל לתואר ראשון

ביקשת לסנן לפי:
תואר ראשון
+
לימודי הנדסה
+
לימודי הנדסת חשמל
+
לימודי ערב
 
איזור גאוגרפי
  • תל אביב והמרכז (1)
בגרות
  • נדרש (1)
פסיכומטרי
  • נדרש (1)
שכר לימוד
  • אוניברסיטאי - מתוקצב (1)
  • ניתן לשלם על פי הפקדון לחיילים משוחררים (1)
 

תוצאות חיפוש בתחום

נמצאו 1 מוסדות לימוד ובהם 1 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
אפקה המכללה האקדמית להנדסה
המכללה האקדמית להנדסה בת"א
כתובת: בני אפרים 218 ת"א 69107
רוצה שיתקשרו אליך?
קיים מסלול אחד
בעמוד זה נמצאים 1 מסלולי לימוד בתחום לימודי הנדסת חשמל , ב-1 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין בלימודי הנדסת חשמל אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
סוג תואר:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
מידע נוסף
בכל מקום בעולם ישנו משהו הקשור לחשמל. התפשטות הטכנולוגיה ומערכות החשמל במאה ה-20 (ואפילו כבר בסוף המאה ה-19) היא עצומה וקשה למצוא היום מקום בעולם שלא עובר בו חשמל. אך מה הם לימודי הנדסת חשמל? במה הם עוסקים ולאילו תפקידים הם מכשירים את בוגריהם?

הנדסת החשמל עוסקת בשימוש בחשמל להפקת אנרגיה. בניגוד לתחומים אחרים החופפים לתחום זה, כמו לימודי הנדסת אלקטרוניקה, הנדסת החשמל עוסקת בעיקר בתכנון מערכות לניצול האנרגיה החשמלית ולשימוש נכון בה. בהתאם למגמה העולמית, לימודים אלו גם מתייחסים היום לניצול נכון ומיטבי של אנרגיה זו.

לימודי הנדסת חשמל מציעים תוכן עשיר ומגוון, שכולל בין היתר ידע בהקמת מעגלים חשמליים ואלקטרוניים, מכניקה, הקמת מערכות חשמל ומערכות לבקרה, מיקרואלקטרוניקה, מחשבים, רשתות תקשורת, אותות חשמליים וקידודם, תקשורת לוויינית, הספק, מכונות ורובוטיקה ועוד.

חלק מהנושאים הללו נלמדים במסגרת התמחות אותה בוחרים הסטודנטים במהלך החלק השני של לימודי הנדסת חשמל, לרוב בשנה השלישית (מתוך ארבע). ההתמחות הזו תאפשר להם לעסוק בעתיד במקצוע בו בחרו ולהיחשב מומחים בתחום. אחת הפופולאריות ביותר היא התמחות המציעה שילוב של לימודי הנדסת חשמל ואלקטרוניקה.

הנדסת החשמל נחשבת לאחד המקצועות הקשים ביותר באקדמיה. היא משלבת בין מדעים מדויקים מורכבים לתהליכים שלא קל ללמוד אותם, ובהחלט לא פשוט לבצע. בוגרי המסלול הם אנשים בעלי ידע רב, שכל חריף ויכולת למידה גבוהה, מה שמסמן אותם כמעט אוטומטית כסטודנטים מהשורה הראשונה באקדמיה.

מוסדות רבים מציעים היום מסלולים בהנדסת חשמל, אם כתואר יחיד או בשילוב עם תחומים אחרים (אלקטרוניקה ומחשבים בעיקר). מלבד אוניברסיטת חיפה, ניתן ללמוד לתואר בכל האוניברסיטאות וכן במכללות רבות כמו אורט בראודה בכרמיאל, המרכז האוניברסיטאי אריאל שבשומרון, המכללה האקדמית כנרת והמרכז האקדמי רופין.

מחפש תחום מאתגר, שהביקוש אליו גבוה תמיד? לימודי הנדסת חשמל קוראים לך. קרא עוד על המסלול באתר iLimudim

 
 
 

מחירון לימודים

שכ"ל אוניברסיטאי כ-12,000 ₪
קורס פסיכומטרי 8,000 - 4,000 ₪
קורס אנגלית 7,500 - 2,400 ₪
קורס עיצוב פנים 20,000 - 7,000 ₪
קורס ברמנים 5,000 - 2,700 ₪
קורס לניהול משרד 2,000 - 1,500 ₪
למחירי קורסים נוספים
 
 
 
סגור