המכללה האקדמית תל חי

המכללה האקדמית תל חי - מידע כללי

מכללת תל חי

השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:
תואר שני במדעי התזונה*
תנאי רישום:
מסלול ללא תזה: למסלול זה יתקבלו בוגרי תכניות לימודים לתואר ראשון במדעי התזונה שסיימו את לימודיהם בציון ממוצע של 80 לפחות.

מסלול עם תזה: למסלול זה יתקבלו בוגרי תכניות לימודים לתואר ראשון במדעי החיים והטבע במוסד אקדמי מוכר, שסיימו את לימודיהם בציון ממוצע של 85 לפחות. מועמדים לתכנית שיחסרו קורסי יסוד במדעי התזונה יידרשו להשלים קורסים אלה.


משך הלימודים:
שנתיים

תחומי לימוד:

תואר שני במדעי התזונה במכללת תל חי כולל:

מסלול עם תזה:

תכנית הלימודים תעניק כלים מחקריים בסיסיים, תעשיר את הידע ותכשיר דיאטנים לעבודה בתחומי התזונה הבאים: חינוך לבריאות, הפרעות אכילה, תזונה במאמץ ותזונה קלינית. התכנית תכשיר מועמדים ללימודי המשך לקראת תואר הדוקטור.

ההיקף והתוכן של עבודת המחקר (התזה) הינם כמקובל במוסדות להשכלה הגבוהה בישראל. הקורסים שנבחרו לתכנית זו מכסים טווח רחב של נושאים מתקדמים בתזונת האדם, רפואה ובריאות, תוך שימת דגש על רלוונטיות לתמורות ולחידושים בענף.

מסלול ללא תזה :

הלימודים במסלול זה מיועדים לבעלי תואר ראשון במדעים או במדעי החיים, השואפים להרחיב ולהעמיק את השכלתם ולפתוח אפשרויות נוספות במסלול הקידום המקצועי שלהם.

התכנית מעניקה תשתית עיונית מקיפה והכשרה מעשית הכוללת הכנת סקרים, ביצוע ניסויים, כתיבת דוחות מדעיים והתמודדות עם האתגרים הכרוכים במחקר המדעי והצגתו. השילוב בין התשתית העיונית להכשרה המעשית יבוא לידי ביטוי באמצעות מערך קורסים מגוון והתנסות מעשית בפרויקט מחקר.

הערות:
*הענקת התואר מותנית באישור במל"ג
*קיימים שני מסלולי לימוד: אחד עם תזה והשני ללא תזה
*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור