המרכז האקדמי רופין

המרכז האקדמי רופין - מידע כללי

לראות מעבר לאופק

צריכים עזרה?
המרכז הארצי לייעוץ והכוונה ללימודים
ilimudim, התקשרו ונעזור לכם למצוא פיתרון
03-5767671
הצג טלפון מוסד

המרכז האקדמי רופין הוקם בשנת 1949 וקיבל הכרה אקדמית בשנת 1979. הקמפוס הראשי שוכן בעמק חפר שבשרון. המכללה מוכרת על- ידי המועצה להשכלה גבוה ושכר הלימוד בה מתוקצב. כיום לומדים במרכז האקדמי למעלה מ - 4,200 סטודנטים.

במרכז האקדמי ניתן למצוא מגוון תארים ניהוליים ומקצועיים. באחד מארבעת בתי הספר:

בית הספר לכלכלה ומנהל עסקים


בית הספר למדעי החברה והקהילה

בית הספר להנדסה

גלריית תמונות - המרכז האקדמי רופין

בית הספר למדעי הים, השוכן בקמפוס מכמורת:
 

בשנים האחרונות שיעור הצמיחה של המרכז האקדמי רופין מרשים וקהל הבוגרים איכותי ומשתלב בתפקידי מפתח בשוק העבודה הישראלי.  רופין הוא מוסד שמחבק ומטפח את תלמידיו ובוגריו (כ1,000- בוגרים מידי שנה) ונבחר דרך קבע לאחד המקומות הראשונים בסקרי שביעות רצון הנערכים בקרב כלל ציבור הסטודנטים בארץ.

בזכות רמת ההוראה הגבוהה התירה המועצה להשכלה גבוהה את פתיחתן של שלוש תכניות ללימודי מוסמך (תואר שני) המאפשרות לרכוש ידע תיאורטי ומקצועי בתחומים יוקרתיים ובזיקה לשוק העבודה בארץ ובעולם, מוסמך במנהל עסקים, מוסמך בהגירה ושילוב חברתי ומוסמך בפסיכולוגיה קלינית.   

חברה וסביבה


המרכז האקדמי אינו מסתפק בהכשרה אקדמית שגרתית ושם לעצמו למטרה להכשיר דור חדש של מנהלים בעלי גישה ערכית ומודעות סביבתית. מתוך כך הציב לעצמו שתי מטרות עיקריות:
• לימוד וחקר הים התיכון כמקור רב עוצמה לניצול ופיתוח כלכלי בצד שמירה על הערכים הסביבתיים הקיימים בו.
• חקר ההגירה והשילוב החברתי כמענה לאחד האתגרים החברתיים הגדולים ביותר בעידן הגלובלי, שעמם מתמודדת כיום לא רק מדינת ישראל אלא העולם כולו.          
לצורך חזון סביבתי זה הוחלט להפוך את שני מרכזי הלימוד של רופין לקמפוסים ירוקים. מעבר למרחבים פתוחים ומטופחים, צמחייה שופעת ומזח קסום, הקמפוס הירוק ברופין (בי"ס להנדסה וביה"ס למדעי החברה והניהול) והקמפוס הכחול במכמורת (ביה"ס למדעי הים) פועלים מתוך תפיסת עולם שנותנת מקום של כבוד למעורבות חברתית למען הקהילה ולמען הסביבה שבה אנו חיים.


שירותים לסטודנט
תשתית הקמפוסים כוללת בין היתר:
• ספריית השאלה ועיון – לרבות Video Conferences Room המאפשר להנחות קבוצות לימוד בינלאומיות.
• תשתית מעבדתית עדכנית ומשוכללת במחשבים, תקשורת, אלקטרוניקה, מקינטוש, הדמיה רפואית, פיזיקה, מיקרו מעבדים, עיבוד אותות, רובוטיקה ואוטומציה בביה"ס להנדסה ומעבדות לכימיה, ביולוגיה וביולוגיה מולקולארית בבית הספר למדעי הים. 
• ספינת מחקר ייחודית - Explore Mediterranean – העומדת לרשות התלמידים והחוקרים ומשמשת ללימודי אוקיינוגרפיה וביולוגיה ימית.
 
פעילות חברתית וחיי חברה                                
הפעילות החברתית התוססת במרכז האקדמי נתמכת בידי הנהלת המרכז ובאה לידי ביטויי בעידוד למצוינות בספורט, בארגון אירועים סטודנטיאלים בשיתוף עם אגודת הסטודנטים והן בעידוד למעורבות חברתית.  כמו כן, במתחם הקמפוס הראשי גרים מאות סטודנטים במעונות סטודנטים מודרניים ברמת גימור גבוהה. חיי החברה תוססים ומעניקים ללומדים חוויה סטודנטיאלית מהמעלה הראשונה.

 

 

לימודי הנדסה
לימודי מדעי החברה
לימודי מדעי החיים
לימודי מחשבים ומדעים
רפואה, בריאות ורווחה
מנהל עסקים וכלכלה
תואר שני במנהל עסקים
תואר שני במדעי החברה
לימודי בריאות ורפואה
מכינות
תואר שני במדעי החיים
המרכז האקדמי רופין פותח מסלול לתואר מהנדס חשמל ללימודי ערב
מקובל לחשוב כי לימודי הנדסה לתואר ראשון, הם נחלתם הבלעדית של צעירים, משוחררי צבא, חסרי קריירה. צעירים שנאלצים להקדיש 4 שנים ללימודים תובעניים, שאינם מאפשרים עבודה ו/או חיים עצמאיים ללא עזרת ההורים.
בית הספר להנדסה במרכז האקדמי רופין מציע לך, החל מאוקטובר 2012, את האפשרות ללמוד לתואר מהנדס חשמל ואלקטרוניקה בתכנית ערב המאפשרת עבודה במשרה מלאה.
התכנית נועדה עבור אנשים עובדים, ו/או הנדסאים מדופלמים, שמעוניינים לפתח או לשדרג את הקריירה ולהיות למהנדסים באחר התחומים המבוקשים בתעשייה הישראלית והעולמית.
בתכנית החדשה הושקעו מירב המאמצים הניסיון והידע הנצברים*, על מנת לתפור מתכונת לימודים גמישה אך בלתי מתפשרת באיכותה האקדמית.
יתרונות התכנית רבים וגדולים: בתוך תקופה של 3.5 (להנדסאים) - עד 4 שנים (לכלל הקהל), תוכלו גם אתם ליהנות מטיפול אישי מוקפד והקניית תכנים לימודיים מתקדמים מאחת מהתכניות המוערכות באקדמיה הישראלית, להיות מהנדסי חשמל ואלקטרוניקה, ולהימנות עם בוגרי רופין הפרוסים בשלל חברות בתעשיית היי-טק הישראלי.
סטודנטים המועסקים בחברות טכנולוגיות יוכלו לבצע את פרויקט הגמר במקום העבודה וכך ירוויחו גם מעסיקיהם ליווי אקדמי מלא לפעילותם בחברה.

*ברופין, לומדים מאות מנהלים בכירים בתכנית הערב BA למנהלים- תכנית מובילה בישראל לתואר מלא במנע"ס המאפשרת שילוב עבודה ולימודים ומודל הפעולה נסמך עליה. תכנית לימודי BSC בלימודי ההנדסה נהנית מהסמכה מלאה וקבועה מהמועצה להשכלה גבוהה .
המרכז האקדמי רופין יעניק מלגות לימוד ייחודיות למתקבלים ללימודי הנדסה בשנת הלימודים תשע"ג
בית הספר להנדסה יעניק מלגת לימודים למתקבלים מצטיינים לשנה א' תשע"ג. המלגה בגובה שכר לימוד בסיסי מלא לשנה אחת. המלגות יוענקו למתקבלים הראשונים בעלי ציוני הקבלה הגבוהים ביותר ע"פ הקריטריונים הבאים:
למתקבלים להנדסת תעשייה וניהול בעלי ציון פסיכומטרי 670 ומעלה. למתקבלים להנדסת חשמל ואלקטרוניקה, הנדסת מחשבים והנדסה רפואית בעלי ציון פסיכומטרי 650 ומעלה.
בנוסף, קיים מערך מלגות הצטיינות, מלגות עידוד, מלגות על רקע סוציו-אקונומי ומלגות ספורט.
בית הספר להנדסה (קישור לעמוד של רופין בפורטל) של המרכז האקדמי רופין מעניק ארבעה תארים ראשונים בתחומי ההנדסה:
- .B.Sc בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה.
- .B.Sc בהנדסת מחשבים.
- .B.Sc בהנדסת תעשייה וניהול.
- .B.Sc בהנדסה רפואית.
כמו כן, נפתח מסלול חדש ללימודי ערב להנדסאים המעוניינים ללמוד תואר בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה ולשלב עבודה במקביל ללימודיהם.
בשנים האחרונות נהנה בית הספר להנדסה מתנופת פיתוח מרשימה. על רקע צמיחה מואצת ועלייה במספר התלמידים והבוגרים (גדילה של 300% בשש השנים האחרונות) פותחו מגוון תכניות ומסלולי לימוד המותאמים לצורכי התעשייה ומספקים מענה לאתגרים הרבים שמציב תחום עתיר שינויים זה.
שכר הלימוד במרכז האקדמי רופין הינו אוניברסיטאי.
אם אתם מתעניינים בלימודי הנדסה ואתם בעלי ציונים קבלה גבוהים, הקדימו להירשם ותוכלו להיות בין הזוכים בשנת לימוד חינם באחד ממוסדות ההשכלה הגבוהה המוערכים בתחום. מספר המלגות מוגבל.
מנכ"ל גוגל ישראל ברופין
"כולם שואלים אותי איך עובד מנגנון החיפוש של גוגל?.. אם הייתי יודע היו חוטפים אותי"
אל מול אולם מלא מפה לפה, הרצה מנכל גוגל ישראל (20.1), מר מאיר ברנד, על - google בראייה גלובלית - ושיתף את תלמידי התואר הראשון והשני במנהל עסקים בחזונה העולמי של גוגל ובדרכים להשגתו.
מר מאיר ברנד שמונה לאחרונה למנהל האזורי של גוגל במדינות יוון, דרום אפריקה, מלטה, קפריסין וגיברלטר, פתח את דבריו בחזון Google העולמית "לסייע בארגון המידע בעולם, ולהפוך את המידע ליעיל ונגיש לכולם" והציג כיצד ההתפתחויות הטכנולוגיות של איחסון המידע ושיתופו ושידורו "גרמו למהפכה עולמית בכל שיטחי החיים בעולם האמיתי": תקשורת, בידור, עיתונות, שיווק ופירסום, מסחר וקימעונאות וכו.
נבחרו הזוכים בתחרות הפרסום "סביבה ירוקה - מיתוג ירוק לעמק חפר"
בתחרות שהתקיימה אמש (11.1) ברופין, הציגו בפני פאנל שופטים בכיר שכלל פרסומאים מובילים ומרצים, תשע קבוצות סטודנטים ולזוכים הוענקו פרסים ותעודות הוקרה.

השנה, הציב מר אלדד שלם - סגן ראש המועצה, בפני תלמידי ומנחי הקורס, אתגר אמיתי שבבסיסו - מיתוג חקלאות עמק חפר.
בפתח האירוע הדגישה פרופ' שוש ארד, נשיאת רופין, את חשיבות שיתוף הפעולה האקדמי-קהילתי שנוצר וברכה את השופטים על היענותם לבוא כמידי שנה לשפוט ולהעניק מניסיונם הרב לסטודנטים בקורס. מר רני אידן, ראש מועצת עמק חפר, הכריז שהמועצה בראשותו תהיה אחת המועצות הירוקות בארץ וכבר עתה מטפלת בנושא המחזור, והשמירה על הצביון הכפרי תוך שאיפה לעמידה בסטנדרטים אירופאים בתחום איכות הסביבה.
חיים רמון ברופין
"אנו מצויים בסכנה גדולה שאנו מביאים על עצמנו במו ידינו" כך פתח חיים רמון, יו"ר מועצת קדימה את כנס "הציונות בראי התקופה" שהתקיים במרכז האקדמי רופין (3 בינואר). עוד בין משתתפי הכנס הופיעו בפני תלמידי הקורס "החברה הישראלית": הרב דוד סתיו, רב הישוב שוהם וראש עמותת צהר, הפזמונאי והמשורר יורם טהרלב והבמאי אשר חמיאס.

חיים רמון התייחס בדבריו לאיום המרחף על המשך קיומנו כמדינת העם היהודי: "בתוך 10 שנים נמצא את עצמנו במצב בו בארץ ישראל השלמה יהיו יותר פלשתינאים מישראלים. הדבר היחיד שהם ידרשו הוא זכות הצבעה לגיטימית שניתנת לכל אזרח במדינה דמוקרטית - קול אחד לכל אדם. במה זה שונה ממה שביקש נלסון מנדלה? וראו מה קרה שם."
רשמים מהפאנל בנושא מנהיגות חברתית שנערך בתום טקס המצטיינים
אלוף (במיל) מר עמרם מצנע, שהופתע מהפעילות הרבה הנעשית במסגרת הלימודים בתחום החברתי החמיא למרכז האקדמי רופין וברך את פרופ' שוש ארד על מנהיגותה. "מנהיגות צומחת מדוגמא אישית, ודוגמא אישית נמצאת בכל מקום גם בדמות המרצה במערכת האקדמית". מצנע הסכים שקיימת פריפרייה שהיא לא גיאוגרפית כי אם "פריפריה של אנשים לא שייכים ולא מחוברים, בחברה בה הפרטים לא מחוברים" אמר מצנע "החברה מפורקת ומתפוררת".
מי שחלק על דבריהם של ד"ר שריר ומר מצנע היה פרופ' זאב צחור, נשיא המכללה האקדמית ספיר, שטען שנחטא אם נתעלם מהפריפרייה האמיתית ושאם היא לא תוגדר כראוי, הדבר יפגע באפשרות הקידום של האוכלוסיה בה. "לדוגמא - לא ניתן כיום לגשת לבחינת בגרות ב- 5 יחידות פיזיקה בנתיבות" .
טקס מצטייני רופין לשנת תשס"ט
בטקס שהתקיים ביום ג' 16.12, בסימן מעורבות ותרומה חברתית, הוענקו ל-26 סטודנטים תעודות ופרסי הצטיינות מטעם נשיאת רופין, פרופ' שוש ארד, וצוינו לשבח הסטודנטים הפעילים והתורמים בפרויקטים חברתיים. לכ-250 סטודנטים נוספים חולקו תעודות הצטיינות מטעם דיקני בתי הספר.

מאות סטודנטים מצטיינים ומשפחותיהם, אנשי סגל ומוזמנים, מילאו עד אפס מקום את האוהל הענק והמרהיב שמוקם בלב הקמפוס, ושמעו ממנחה הטקס - דיקן הסטודנטים ד"ר רמי קליין - שמרביתם של המצטיינים יתרה, ולא במקרה, תורמים מזמנם ומכישרונם לפרויקטים חברתיים ברופין ומחוצה לה.
שירותים לסטודנט
אירועי תרבות, טקסים ומסיבות
תרבות יום ג': בכל יום שלישי בשעות הצהריים הסטודנטים מתאספים לשמוע הרצאות ונהנים מהופעות תרבות.
בחנוכה ובפורים נערכות מסיבות ואחת לשנה נחגג בהפקה גדולה יום הסטודנט.
כמו כן, האגודה מופקדת על הפקתם של טקסי יום השואה, יום הזיכרון לחללי צה"ל וטקס לזכרו של יצחק רבין.

על פי סקר שערכה התאחדות הסטודנטים הארצית (בשנת 2010) זכתה אגודת הסטודנטים של המרכז האקדמי רופין במקום הראשון באירועי תרבות בשנת הלימודים תש"ע.
ספורט
המרכז האקדמי רופין מעודד את כל הסטודנטים להשתלב במגוון ענפי ספורט במסגרת נבחרות שפועלות מטעמו, נבחרות הכדורסל, קט-רגל, כדורעף, שיט, גלישה, כדוריד, טריאתלון ועוד. נבחרות אלה מתחרות הן ברמת חובבים בליגות האזוריות והן בתחרויות ובטורנירים שנתיים מטעם ארגון הספורט האקדמי.
אמנת הסטודנטים המשרתים במילואים
המרכז האקדמי רופין חתום על אמנת הסטודנטים המשרתים במילואים. הטיפול בקבלת הזכויות, לרבות הטיפול בולת"מ, נעשה במזכירויות של המחלקות ובאגודת הסטודנטים. סטודנטים שמעוניינים לברר את זכויותיהם או לערער על הטיפול שקיבלו מוזמנים לפנות למשרדי דיקן הסטודנטים.

על פי בדיקה, שנערכה ביוני 2010 על ידי התאחדות הסטודנטים בישראל, בקרב כלל האוניברסיטאות והמכללות בארץ, בדבר יחסו של מוסד הלימודים כלפי סטודנטים המשרתים במילואים וההטבות הניתנות להם, קיבל המרכז האקדמי רופין את הציון המקסימאלי (100%) במתן סיוע למילואימניקים באמצעות קבלת חומר שחולק בכיתה, מתן שיעורי עזר, אספקת צילומים וקלטות עזר, מתן כרטיסי צילום, אישור מועדי בחינה נוספים ועוד
ספריית עיון והשאלה
הספרייה משמשת סטודנטים, אנשי סגל אקדמי וחוקרים. בספרייה מצויים כשלושים אלף כותרים (ספרים וכתבי עת) וכן מאגרי מידע, הרצאות מצולמות, סרטונים, פרסומים ממכוני מחקר ופרויקטי גמר של סטודנטים.
מלבד כיתות לימוד ואולמות, כולל המתחם המעוצב והחדשני של הספרייה גםVideo Conference Room המאפשר להנחות קבוצות לימוד בינלאומיות וקפיטריה.
מעבדות הנדסה
בבניין המעבדות החדש של בית הספר להנדסה עומדת לרשות הסטודנטים תשתית מעבדות משוכללת שמותאמת לדרישות השוק הדינמי של המאה ה-21 בתחומי מחשבים, פיזיקה, אלקטרוניקה, מיקרו מעבדים, תקשורת, עיבוד אותות, רובוטיקה הנדסה רפואית (מערכות הדמייה), מקינטוש ואוטומציה.
מעבדות מדעי הים
בבית הספר למדעי הים עומדות מעבדות לכימיה, ביולוגיה וביולוגיה מולקולרית. מעבדות אלה כוללות מכשור חדיש שמאפשר עבודה בשיטות מתקדמות מחזית המחקר המדעי. הקִרבה הפיזית לים מאפשרת עבודה גם במעבדות "רטובות" (שזורמים בהן מי ים), שמעניקות תשתית אופטימלית למחקר. לרשות התלמידים והחוקרים עומדת ספינת מחקר ייחודית - Explore Mediterranean - העוגנת דרך קבע בהרצליה ומשמשת ללימודי אוקיאנוגרפיה וביולוגיה ימית.
מרכז המחשבים
מרכז המחשבים שבקמפוס הראשי של רופין, כולל תשע מעבדות מחשבים ותרגול מתקדמות עם יותר מ-400 עמדות שעומדות לשימושו של קהל הסטודנטים עד חצות. חלקים גדולים מהקמפוס מרושתים ברשת אלחוטית.
בקמפוס מכמורת מצויות כ-70 עמדות מחשב שמצוידות בשלל תוכנות ומאפשרות כתיבה ועיבוד של החומר הנלמד וגלישה חופשית באינטרנט.
מעונות הסטודנטים
בקמפוס הראשי של המרכז האקדמי רופין גרים כ- 550 סטודנטים בחדרי מעונות לזוגות וליחידים במרחק נגיעה מחדרי ההרצאות. בשנת 2010 הושלמה בנייתו של מתחם מעונות סטודנטים חדיש ברמה גבוהה במיוחד. החדרים ממוזגים, מרוהטים וכוללים מקלחת ושירותים צמודים, חיבור מוזל לטלפון ולטלוויזיה.
מעונות בית הספר למדעי הים במכמורת ממוקמים במושב בית חירות, סמוך לקניון M הדרך. במקום 56 חדרי מגורים לזוגות וליחידים.
תמיכה לסטודנטים בעלי לקויות למידה
במרכז האקדמי רופין קיים מרכז גדול ועתיר הישגים לתמיכה בסטודנטים בעלי לקויות למידה. פרטים אפשר לקבל במרכז התמיכה ללקויי למידה.
סיוע וטיפול בבעיות אישיות
המשרד הדיקן מעניק עזרה וייעוץ לסטודנטים בבעיות אישיות שמתעוררות במהלך הלימודים. אפשר להתקשר למזכירות הדיקן לשם קביעת פגישה אישית עם דיקן הסטודנטים או לצורך קבלת פרטים נוספים בנושא זה.
היחידה להכוון תעסוקתי
המרכז האקדמי רופין רואה חשיבות רבה בשילוב הסטודנטים והבוגרים שלו בשוק התעסוקה. לשם כך הוקמה היחידה להכוון תעסוקתי.
שכר לימוד: אוניברסיטאי - מתוקצב, ניתן לשלם על פי הפקדון לחיילים משוחררים
מעונות: יש
כתובת: קמפוס ראשי שוכן בעמק חפר שבשרון, שני קילומטרים מצפון לצומת בית ליד. קמפוס מדעי הים שוכן במכמורת, סמוך לצומת בית ינאי.

*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים

מוסדות לימוד נוספים בתחום שבחרת:

נמצאו 3 מוסדות לימוד ובהם 223 מסלולי לימוד
עיין ברשימת המוסדות האקדמיים בהם תרצה ללמוד. השאר פרטים ונציג המוסד המבוקש ייצור עמך קשר בהקדם:
אוניברסיטת חיפה
קידום המצוינות האקדמית לכל סטודנט באמצעות יחס פרטני ואישי
כתובת: הר הכרמל, חיפה, 31905
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 202 מסלולים
מדעי המחשב לתואר שני
הוראת מתמטיקה
אופקים: תכנית המצטיינים לתואר ראשון
ארכיאולוגיה לתואר ראשון
ארכיאולוגיה לתואר שלישי
גיאוגרפיה ולימודי הסביבה לתואר ראשון
תואר שני בגיאוגרפיה ולימודי סביבה
גיאוגרפיה לתואר שלישי
לימודי ארץ ישראל לתואר ראשון
תואר שני בלימודי ארץ ישראל
לימודים רב-תחומיים לתואר ראשון
תואר שני במשפטים
ניהול משאבי טבע וסביבה לתואר שני
תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה
סוציולוגיה ואנתרופולוגיה לתואר שני
תואר שלישי בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה
תואר שלישי בחוג לציוילזציות ימיות
תואר ראשון במערכות מידע
תואר ראשון בשירותי אנוש
תוכניות בינלאומית במינהל עסקים MBA
כלכלה לתואר שלישי
תואר שני בכלכלה
כלכלה לתואר ראשון
תואר שני במדעי המדינה
מדע המדינה לתואר שלישי
מידענות וספרנות
תואר שני במנהל ציבורי למנהלים
תואר ראשון במשפטים
תואר ראשון במדעי המחשב
תואר ראשון במדע המדינה
ביה"ס לבריאות הציבור
תואר שני בבריאות נפש קהילתית
תואר ראשון בהפרעות בתקשורת
סיעוד לתואר ראשון
תואר ראשון בעבודה סוציאלית
תואר שני בעבודה סוציאלית
עבודה סוציאלית לתואר שלישי
תואר ראשון בפיזיותרפיה
תואר ראשון בפסיכולוגיה
תואר ראשון בפסיכולוגיה
פסיכולוגיה לתואר שלישי
תואר ראשון בריפוי בעיסוק
תואר שני בריפוי בעיסוק
תואר שני בביולוגיה אבולוציונית וסביבתית עם התמחות בביואינפורמטיקה
ביולוגיה לתואר ראשון
הוראת הביולוגיה לתואר ראשון- אורנים
תואר ראשון במתמטיקה
מתמטיקה לתואר שני
מתמטיקה לתואר שלישי
תואר שני בנוירוביולוגיה ואתולוגיה
תואר ראשון בסטטיסטיקה
תואר שני בסטטיסטיקה יישומית
תואר שלישי בסטטיסטיקה
אמנות יצירה לתואר ראשון
תואר שני בהיסטוריה כללית עם התמחות בלימודים אטלנטיים
היסטוריה כללית לתואר שלישי
אמנות יצירה לתואר שני
מוזיאולוגיה
תולדות האמנות לתואר ראשון
תולדות האמנות לתואר שני
החוג להיסטוריה כללית
תואר שני בהיסטוריה של המזרח התיכון
לימודי ארץ ישראל לתואר שלישי
היסטוריה של המזרח התיכון לתואר ראשון
היסטוריה של המזרח התיכון לתואר שלישי
היסטוריה של עם ישראל לתואר ראשון
תואר שני בהיסטוריה של עם ישראל
היסטוריה של עם ישראל לתואר שלישי
לימודי ארץ ישראל לתואר ראשון
לשון עברית לתואר ראשון
לשון עברית לתואר שני
מזרח אסיה לתואר ראשון
מחשבת ישראל לתואר ראשון
תואר שני במחשבת ישראל
מקרא לתואר ראשון
מקרא לתואר שני
מקרא לתואר שלישי
תואר ראשון בספרות עברית והשוואתית
ספרות עברית לתואר שלישי
פילוסופיה לתואר ראשון
ציויליזציות ימיות לתואר שני
פילוסופיה לתואר שני
פילוסופיה לתואר שלישי
מידע על לימודים לתואר השלישי
תואר ראשון במוסיקה
תואר ראשון בתיאטרון
תואר ראשון בתקשורת
תואר שני בתקשורת - תכנית מחקרית
תואר ראשון בשפה וספרות אנגלית
שפה וספרות אנגלית לתואר שני
שפה וספרות אנגלית לתואר שלישי
שפה וספרות ערבית לתואר ראשון
תואר שני בשפה וספרות ערבית
שפה וספרות ערבית לתואר שלישי
שפה וספרות צרפתית לתואר ראשון
שפה וספרות צרפתית לתואר שני
שפה וספרות צרפתית לתואר שלישי
לשון עברית לתואר שלישי
הוראה לתואר שני במתמטיקה
הוראת אנגלית כשפה זרה לתואר שני
לימודים לתעודת הוראה
תואר שני בלקויות למידה
המכינה האוניברסטאית לעולים
לימודי אסיה לתואר שני
תואר שני בהסטוריה עם התמחות במדעי הדתות
תואר שני M.A בלימודי אסיה
תואר שני בסיעוד
תואר ראשון בליצנות רפואית
תואר שני במינהל ציבורי ומדיניות ציבורית
M.A בלימודי גרמניה ואירופה המודרנית
M.A. בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה עם התמחות בטכנולוגיה וחברה
ביואינפורמטיקה לתואר שני ושלישי
יחסים בינלאומיים לתואר שני
תואר שני בניהול משא ומתן וקבלת החלטות
המחלקה לשפות זרות
תואר שני בגרונטולוגיה - לימודי זיקנה
תואר ראשון להכשרת קצינים לצי הסוחר הישראלי
תואר ראשון בייעוץ והתפתחות האדם
תואר ראשון בחינוך מיוחד
למידה, הוראה והדרכה לתואר ראשון
תואר ראשון במנהיגות ומדיניות
נוירוביולוגיה ואתולוגיה לתואר שלישי
ביולוגיה אבולוציונית וסביבתית לתואר שלישי
החוג לחינוך מתמטי לתואר שני
תואר שני בייעוץ והתפתחות האדם
החוג ללמידה, הוראה והדרכה לתואר שני
תואר שני במנהיגות ומדיניות בחינוך
תואר שני בלוגיסטיקה
תואר ראשון במדעי הרפואה
תואר שני בחוג לחינוך מיוחד במגמה להפרעות רגשיות ובעיות התנהגות
תואר שני בספרות עם התמחות בעריכה ספרותית ותרגום
תואר שני MA בתולדות האמנות עם התמחות בלימודי אוצרות
תואר שני בחוג לחינוך מיוחד במגמה לאוטיזם ולקויות התפתחותיות
החוג לייעוץ והתפתחות האדם לתואר שלישי
לימודי תעודת הוראה לחינוך מיוחד- מסלול דו-שנתי
לימודי תעודת הוראה לחינוך מיוחד- מסלול חד-שנתי
לימודי תעודת הוראה לחינוך מיוחד- הסבת אקדמאיים
לימודי תעודת הוראה לחינוך מיוחד ומקצוע דיסציפלינארי
תואר שני במדעי החברה-התמחות במשפט וחברה
תואר שני במדעי החברה- התמחות בשיקום ותקון
תואר שני בלימודי נשים ומגדר
תואר שני בפסיכו ביולוגיה- מסלול לביולוגים
תואר שני במדעי החברה- התמחות בחקר הפשיעה ועבריינות
תואר שני בלימודי שואה
החוג לניהול מידע וידע
תואר שני M.A בתרבות הקולנוע
תואר שני בביולוגיה ימית (.M.Sc)
מכינה ללימודי מוסיקה
תואר שני בטיפול באמצעות מוסיקה
מסלול מואץ ואישי בהוראת היסטוריה לתואר ראשון ושני כולל תעודת הוראה
לימודי תואר שני במגמה לחקר החינוך האלטרנטיבי בפקולטה לחינוך
תואר שני בחינוך - המגמה לחקר חינוך אלטרנטיבי
תואר שני במדעים גיאו–ימיים M.Sc
תואר ראשון בלימודי ארץ ישראל עם התמחות בשמירת טבע
מסלול לימודים באקטואריה
תעודת הוראה במקרא
פיזיותרפיה לתואר שני
תואר שני בתקשורת - התמחות בלימודי מדיה
מערכות מידע לתואר שני
תואר שני בלימודי שלום וניהול סכסוכים (באנגלית)
תואר שני בגאוגרפיה - התמחות בלימודי מים
תכנית לימודי מוסמך (M.A) בחוג ללשון העברית
תוכנית רודרמן בלימודי יהדות ארצות הברית ומדינת ישראל
תואר רב תחומי עם מקבץ בקרימינולוגיה
תואר שני בארכיאולוגיה במגמת שימור מורשת התרבות החומרית
התכנית ללימודי ביזנטיון ויוון המודרנית
תואר שני (MBA GLOBAL GREEN)
תואר שני בכלכלה עם התמחות במימון, לחשבונאים (מל"ח)
ביולוגיה של האדם לתואר שני
הפרעות בתקשורת לתואר שני
חינוך לתואר שלישי
החוג ללשון העברית - תואר שלישי
תואר שני במשפטים – התמחות בעריכת פטנטים
תואר שני בפסיכולוגיה
תואר שני במשפטים – בתורת השפיטה וההליך הפלילי
ייעוץ והתפתחות האדם לימודי דוקטורט
תואר שני בטכנולוגיות בחינוך
מנהל עסקים לתואר שני
מנהיגות ומדיניות בחינוך לתואר שלישי
תואר שני בתקשורת – התמחות בתקשורת אסטרטגית ויחסי ציבור
תואר שלישי בתקשורת
לימודי תואר שני בהתפתחות הילד - לימודים בינתחומיים
תואר שני בטיפול באמנויות
החוג לניורוביולוגיה - מסלול תואר שני (M.Sc.)
החוג לנוירוביולוגיה- תואר שלישי (Ph.D)
תואר שני ביחב"ל, התמחות בניהול משא ומתן וקבלת החלטות
תואר שני במגמה לניהול מערכות חינוך, החוג למנהיגות ומדיניות בחינוך
תואר שני במגמה לחינוך, חברה ותרבות, החוג למנהיגות ומדיניות בחינוך
תואר ראשון במנהיגות ומדיניות בחינוך, החוג למנהיגות ומדיניות בחינוך
המכינה האונברסיטאית - אביב
המכינה האוניברסטאית- מכינה כללית- מכינת ערב
המכינה האוניברסטאית - מכינה לליקויי למידה
המכינה האוניברסטאית - מכינת בוגרים לבגרות
המכינה האוניברסטאית לבני 30+
קדם מכינה אוניברסטיאית
תואר שני (M.A) התמחות בשיקום ותיקון - בית הספר לקרימינולוגיה
תואר שני (M.A) התמחות במשפט וחברה - בית הספר לקרימינולוגיה
תואר שני (M.A) התמחות בחקר פשיעה ועבריינות - בית הספר לקרימינולוגיה
תואר שני לעובדי הוראה במגמה לסוציולוגיה עיונית בחוג לסוציולוגיה ואנתרופולוגיה*
תואר ראשון ב"רוח החינוך"
תואר ראשון בנושא "עסקים באסיה"
תואר שני בניהול מערכות חינוך לקציני צה"ל ומשרתי מערכת הביטחון
המכללה האקדמית להנדסה אורט בראודה
לימודים גבוהים בעלי גוון יישומי בקמפוס אוניברסיטאי
כתובת: סנונית 51 כרמיאל
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 13 מסלולים
תואר ראשון במתמטיקה שימושית
תואר שני במדעים בהנדסת מערכות
תואר ראשון בהנדסת מערכות מידע
תואר ראשון בהנדסה אופטית
תואר ראשון בהנדסת ביוטכנולוגיה
תואר ראשון בהנדסת תעשייה וניהול
תואר ראשון בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה
תואר ראשון בהנדסת מכונות
תעודת הוראה ותואר ראשון במקצועות הטכנולוגיים והמדעיים
תואר ראשון בהנדסת תוכנה
תואר שני בהנדסת תוכנה
תואר שני בביוטכנולוגיה
תואר שני בהנדסת תעשייה וניהול
המכללה האקדמית להנדסה סמי שמעון
המכללה האקדמית להנדסה הגדולה בישראל
כתובת: קמפוס באר שבע: רח' בזל 71, ת.ד 950, מיקוד 84100. קמפוס אשדוד: ז'בוטינסקי 84 מיקוד 77245.
רוצה שיתקשרו אליך?
קיימים 8 מסלולים
תואר ראשון בהנדסת בנין
תואר ראשון בהנדסת חשמל ואלקטרוניקה
תואר ראשון בהנדסת תוכנה
תואר ראשון בהנדסה כימית
תואר ראשון בהנדסה תעשייה וניהול
תואר ראשון בהנדסת מכונות
תואר שני בהנדסת תוכנה (M.Sc)
תואר שני בהנדסת תעשיה וניהול (M.Sc.)
בעמוד זה נמצאים 223 מסלולי לימוד בתחום , ב-3 מוסדות לימוד ברחבי הארץ. מעוניין ב אך מבולבל? לא יודע במה לבחור?
מלא פרטיך ונציג המוסד יצור עימך קשר בהקדם
שם מלא: דוא"ל:
טלפון נייד: עיר:
ת.ז:
אני מאשר את התקנון
צרו איתי קשר
פנייתך נשלחה
מבצע שליחה...
 
 
 

מידע על ימים פתוחים

ימים פתוחים נוספים
 
סגור