בית ספר רינת אליטוב בגרויות ופסיכומטרי

בית ספר רינת אליטוב בגרויות ופסיכומטרי - מידע כללי

צור קשר עם מוסד הלימודים
1700-70-32-23
או
השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:

צוות המורים בבית הספר מהווה סטנדרט גבוה של איכות אקדמית ברמה הגבוהה ביותר. לכל המורים, בלי יוצא מן הכלל, ניסיון של שנים בבתי הספר השונים. המורים בבית הספר לבגרות ופסיכומטרי רינת אליטוב, לא נבחרים ללמד בבית הספר רק על סמך יכולות הלימוד שלהם, אלא לפי החומר האנושי המיוחד שהם עשויים ממנו, אותו הם מביאים אל בית הספר, לצד הרצון ללוות ולהכיר באופן אישי כל תלמיד ותלמידה.

למי מיועדת תכנית הלימודים?

גלריית תמונות - בית ספר רינת אליטוב בגרויות ופסיכומטרי

תכנית הלימודים של בית הספר לבגרות ופסיכומטרי רינת אליטוב מיועדת לצעירים ולחיילים משוחררים שציוני תעודת הבגרות שברשותם אינם מאפשרים להם להתקבל למוסדות להשכלה גבוהה במקצוע שרצו ובחרו ללמוד, לתלמידים שאינם זכאים לתעודת בגרות, ולאלא שרוצים ציונים גבוהים מאוד כדי להתקבל לפקולטות הגבוהות ביותר במוסדות האקדמיים השונים.

מתכונת לימודים גמישה

בית הספר לבגרות ופסיכומטרי רינת אליטוב מציע מתכונת לימודי ערב נוחה וגמישה, כזאת שמאפשרת לתלמידים לשלב לימודים עם מעגלי חיים נוספים כמו עבודה, משפחה, שירות צבאי, לימודים בתיכון ועוד.

התחייבות להצלחה בבגרות

הרצינות וההשקעה האין סופית בתלמידים, מאפשרת לנו להתחייב להצלחה שלך בבגרויות ולהבטיח שבמידה ועמדת בנוכחות של מינימום 90% מהמפגשים וביצעת 90% מהמטלות של הקורס, ולא הצלחת – יגיע לך מאיתנו קורס חוזר לבגרות בה נבחנת – חינם.

בגרויות, פסיכומטרי ומבחני קבלה
שכר לימוד: פרטי
מעונות: אין
כתובת: המרכז הרב תחומי עמק דותן 9 מודיעין

*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור