מכון פתרונות

מכון פתרונות - מידע כללי

המרכז לייעוץ זוגי אימון וגישור

צור קשר עם מוסד הלימודים
08-9301912
או
השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:

מכון פתרונות מתמחה בלימודי ייעוץ זוגי, ייעוץ משפחתי ואימון אישי, וכן בקבלת שירותים בתחומים הנ"ל. את המכון מנחה תפיסה ראשית אשר שמה דגש על מיומנות מעשית בהכשרתם המקצועית של הבוגרים והמתמחים. הצוות המקצועי במכללה שם לעצמו למטרה להפוך את בוגריה לבעלי יכולת גבוהה תוך פיתוח הוויה פנימית של שליחות חברתית. ואכן, המכון רואה בתלמידים המיישמים את הידע שרכש בעזרה לעצמם ולאחרים כהצלחה אישית, מקצועית וחברתית.

נוסף על שלל מסלולי הלימודים במכללה, המכון עוסק גם במתן שירותי עזרה פרטנית, זוגית ומשפחתית. כאשר המטרה הינה לספק מענה למגוון קשיים ואתגרים, יחד עם עזרה לפרטים ולזוגות הם המהות של מכון פתרונות.

על מנת להגיע למיומנות מקצועית גבוהה ההכשרות נעשות בקבוצות קטנות תוך שימוש בסימולציות, התנסות ומשחקי תפקידים, והנחייה צמודה של התלמידים בקורסים השונים. במהלך הלימודים נרכשת מיומנות מעשית בהעברת תהליכים, הבאים לעזור לפרטים ולזוגות ולשפר את חייהם האישיים. הכלים המגוונים מעולם הטיפול והייעוץ, כוללים: התערבות טיפולית, הדרכה וייעוץ, שימוש בדמיון מודרך ותהליכים אימונים וגישורים. לצד מסלולי הלימודים הדו שנתיים המעניקים הכשרה מעמיקה ומקיפה, ניתן ללמוד קורסים שנתיים או קורסים קצרים יותר בהתאם לנושא.

קורסי אימון וגישור
קורסי הורות ומשפחה
קורסי חינוך והוראה
שכר לימוד: פרטי
מעונות: אין
כתובת: משרד ראשי: החרש 16 נס ציונה, סניפים: צפון - חיפה

*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור