המכללה האקדמית נתניה

המכללה האקדמית נתניה - מידע כללי

עושים אוניברסיטה לעסקים

השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:
תואר ראשון במינהל עסקים
תנאי רישום:
1. תעודת בגרות מלאה בממוצע 90 לפחות.
2. יינתן משקל מיוחד למקצועות המתמטיקה והאנגלית ברמת 4-5 יחידות בבחינת הבגרות.
3. ניסיון ניהולי/ארגוני ישמש כשיקול בועדת הקבלה

קורס הכנה במתמטיקה:
במשך הקיץ יתקיים קורס הכנה במתמטיקה לצורך רענון החומר. קורס זה הינו חובה למועמדים כמפורט בחוברת המידע למועמדים חדשים. בסוף הקורס תתקיים בחינת מעבר.


תיאור התעודה:
.B.A במינהל עסקים


משך הלימודים:
3 שנים

זמני לימוד:
לימודי ערב, לימודי בוקר

תחומי לימוד:

בית הספר למנהל עסקים של המכללה האקדמית נתניה הינו אחד מבתי הספר הותיקים בארץ הנהנה מיוקרה רבה בקרב הקהילייה העסקית והכלכלית בישראל. תכנית הלימודים בתואר הראשון מושתתת על מסלולי למידה בתחומים שונים של מנהל עסקים: מימון, שיווק, מערכות מידע, ניהול גלובאלי, יועצי השקעות ורב תחומי.

בית הספר דוגל בחיבור בין האקדמיה לשטח ובין תאוריה לפרקטיקה. בכל שנה מתקיימים כ- 15 פרוייקטים שונים של סטודנטים בחברות הגדולות במשק. סגל ההוראה מורכב ממרצים בעלי רקע אקדמי מובהק ומנהלים המגיעים מ"העולם האמיתי" ובכל סמסטר מתקיימת הרצאת אורח וסיורים בתחומי הלימוד השונים.

*לבוגרי המכללה בלבד - מסלול "חץ" עם מלגה ייחודית להשלמת תואר M.B.A ב 4 שנים.

הערות:
במכללה מסלול לימודים ייחודי שבו תינתן לתלמידי התואר במינהל עסקים של המכללה האפשרות להשלים תואר B.A. נוסף בחשבונאות, עם חטיבה מורחבת בכלכלה, של האוניברסיטה הפתוחה.
כמו כן, המכללה מציעה מסלול ישיר לתואר שני M.B.A במינהל עסקים המסלול מיועד לסטודנטים מצטיינים אשר יוכלו במסגרתו לסיים את לימודיהם לתואר ראשון ולתואר שני כאחד, בקצב מזורז.
*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור