היחידה ללימודי המשך וללימודי חוץ של אוניברסיטת חיפה

היחידה ללימודי המשך וללימודי חוץ של אוניברסיטת חיפה - מידע כללי

מיומנויות וכישורים מקצועיים בתחומי המִנהל, הניהול, הרוח, החברה והאמנות

צור קשר עם מוסד הלימודים
04-8240476
או
השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:
קורס התמחות בהוראה- סדנת סטאז'
תנאי רישום:
לסדנאות משובצים בוגרי החוגים להוראה בעלי תואר ראשון ותעודת הוראה וסטודנטים בעלי תואר אקדמאי, המסיימים בהצלחה את הדרישות של השנה הראשונה ללימודי התנסות מעשית בבתי הספר.
כניסה לסדנא מותנית במציאת שליש משרה בבתי ספר המוכרים על ידי משרד החינוך. על המשרה להתפרש לאורך שנת לימודים מלאה ולא פחות משישה חודשים. ניתן לפצל את ההתמחות לשתי תקופות בנות שלושה חודשים כל אחת באותה שנת לימודים. המשרה צריכה להיות בשכר מלא המשולם על ידי מוסד מוכר.


תיאור התעודה:
עם סיום סדנת ההתמחות בהצלחה, יקבלו המתמחים אישור סיום הסדנא באוניברסיטת חיפה. אישור זה יחד עם הערכה מסכמת בציון עובר מביה"ס בו התמחה, הם תנאי לקבלת רישיון הוראה קבוע ממשרד החינוך.


משך הלימודים:
60 שעות

זמני לימוד:
לימודי ערב

תחומי לימוד:

 

הלמידה בסדנא מתבססת ברובה על הנרטיב האישי-האירועים האותנטיים, שחוו וחווים המתמחים, באופן אישי ודרך ניתוחם ,אך גם על אירועים המובאים ע"י המנחה תוך קישורם לידע התיאורטי אותו רכש בלימודיו. בסדנא משולבות בין השאר הרצאות אורח, סימולציות וסרטים .

 

סדנת ההתמחות היא בהיקף של 60 שעות, כהשתלמות עם ציון סופי ודורשת נוכחות מלאה ועבודת גמר. במהלך השנה יתקיימו מספר מצומצם של מפגשים מקוונים.

 

 

הערות:
*הסדנא תפתח עם תחילת שנת הלימודים האקדמית ותתקיים פעם בשבוע משעה 16.15 עד 17.45 לאורך כל השנה*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור