אוניברסיטת חיפה

אוניברסיטת חיפה - מידע כללי

קידום המצוינות האקדמית לכל סטודנט באמצעות יחס פרטני ואישי

השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:
תואר ראשון ב"רוח החינוך"
תנאי רישום:
לפי תנאי הקבלה של שני החוגים.

תיאור התעודה:
B.A. 1 דו חוגי באחד מ-16 החוגים של הפקולטה למדעי הרוח ובחוג ללמיד הוראה והדרכה בפקולטה לחינוך.
2. תעודת הוראה


משך הלימודים:
3 שנים

תחומי לימוד:

 "רוח החינוך" - תואר ראשון במדעי הרוח ובחינוך עם תעודת הוראה בשלוש שנים בלבד!

ראשי התכנית: "יש חשיבות מיוחדת להשתלבותם של מועמדים טובים בתכנית שתעצים את הלמידה האקדמית שלהם באחד מתחומי מדעי הרוח ובתחום ההוראה ותכשיר אותם ברמה אוניברסיטאית להשתלב במערכת החינוך"

הפקולטה לחינוך באוניברסיטת חיפה, אשר במסגרתה תתקיים תכנית "רוח החינוך", בחוג ללמידה, הוראה והדרכה, הינה בעלת שם בינלאומי בהכשרת מורים. האוניברסיטה מכשירה מאות מורים לבית הספר העל-יסודיים מדי שנה בשנה, ותורמת רבות למערכת החינוך, הן במסגרות ייחודיות ובהן תכנית "חותם", והן בתוכניות נוספות להכשרת מנהלים.

בתכנית "רוח החינוך" ניתן ללמוד תואר ראשון באחד מ-16 התחומים הבאים בפקולטה למדעי הרוח:  אנגלית;אמנות-יצירה; היסטוריה כללית; ארכיאולוגיה;היסטוריה של עם ישראל; היסטוריה של המזרח התיכון;  ערבית; ספרות עברית והשוואתית (מגמת ספרות עברית או עברית - שפה שנייה); לימודי אסיה (הוראת סינית); לימודי ארץ ישראל (מגמת של"ח וידיעת הארץ או היסטוריה); לשון עברית; מוסיקה; מחשבת ישראל; מקרא; תולדות האמנות ותיאטרון.

מרכזת התכנית, רות רודג', מדגישה כי הסטודנטים שיתקבלו לתכנית ייהנו מיחס אישי ומלווי צמוד משלב ההרשמה ועד לקבלת התואר, ממנה ומראשי התכנית: "נסיר מדרכם של הסטודנטים את כל המכשולים הבירוקרטיים, מבלי להתפשר על הרמה האקדמית".


*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור