אוניברסיטת חיפה

אוניברסיטת חיפה - מידע כללי

קידום המצוינות האקדמית לכל סטודנט באמצעות יחס פרטני ואישי

השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:
החוג לייעוץ והתפתחות האדם לתואר שלישי
תנאי רישום:
בעלי תואר M.A במדעי החינוך ובתחומים רלוונטיים קרובים, אשר ממוצע ציוני המ"א שלהם הוא 90 לפחות וציון עבודת התזה שלהם הוא 90 לפחות.
תלמידים ללא רקע לימודי במדעי החינוך המעוניינים בלימודי תואר שלישי בחוג יידרשו ללימודי השלמה (באחריות ועדת המ"א של החוג). על תלמידים שסיימו לימודי תואר שני באוניברסיטאות בחו"ל, או בשלוחות ישראליות של אוניברסיטאות זרות, לעמוד בבחינת ה-GRE כחלק מתנאי הקבלה. לא ניתן להירשם ללימודי דוקטורט בחוג ללא תואר מ"א במסלול לימודים עם תזה.

על מנת לקבל את הפרטים המלאים לגבי תהליך הרישום והקבלה ותוכנית הלימודים יש ליצור קשר עם המוסד.


תיאור התעודה:
תואר "דוקטור בפילוסופיה" (Ph.D)


תחומי לימוד:

תוכנית הלימוד מאפשרת קבלת תואר "דוקטור בפילוסופיה" (Ph.D). לימודי התואר השלישי בחוג מיועדים להכשרת  חוקרים או מרצים במוסדות ההשכלה הגבוהה בתחום ספציפי במסגרת נושאי הייעוץ והתפתחות האדם. הלימודים מבוססים על עבודת מחקר עצמאית (תחת הנחיה) והשתתפות בשלושה-ארבעה קורסים מתקדמים.

הערות:
הקבלה ללימודי הדוקטורט בחוג מתבצעת שלוש פעמים בשנה. וועדת הדוקטורט תקיים דיונים והחלטות לגבי המועמדים בישיבותיה בחודשים נובמבר, פברואר ומאי בכל שנה.
על-מנת לאפשר עיון מתאים בחומר המועמדים וקבלת מכתבי המלצה בזמן, על המועמדים להגיש את ערכות המועמדות שלהם עד ליום 1 במאי או 1 באוקטובר לשם קבלה לסמסטר א' ועד ליום 10 בינואר לקבלה לסמסטר ב'.
*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור