אוניברסיטת חיפה

אוניברסיטת חיפה - מידע כללי

קידום המצוינות האקדמית לכל סטודנט באמצעות יחס פרטני ואישי

השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:
תואר ראשון במנהיגות ומדיניות בחינוך, החוג למנהיגות ומדיניות בחינוך
תנאי רישום:
1. על-פי תנאי הקבלה הכלל-אוניברסיטאיים ברמה הנדרשת על-ידי החוג.
2. החוג שומר לעצמו את הזכות לדרוש מהמועמד/ת נתונים נוספים בכתב ובעל-פה.


תיאור התעודה:
BA במנהיגות ומדיניות בחינוך, החוג למנהיגות ומדיניות בחינוך, הפקולטה לחינוך, אוניברסיטת חיפה

תעודת עובד חינוך, המחלקה ללימודי המשך והתפתחות מקצועית בחינוך, הפקולטה לחינוך, אוניברסיטת חיפה


משך הלימודים:
3 שנים

תחומי לימוד:

מטרת הלימודים בחוג הנה לפתח את ההבנה בתחום המדיניות, הארגון והניהול בתחום החינוך, תוך שימת דגש על ההקשר החברתי והתרבותי הרחב והשפעתו על מערכת החינוך הפורמאלית והבלתי-פורמאלית. כמו כן, הלימודים מתמקדים בהבנה רחבה של מערכת החינוך המקומית (בישראל) והגלובלית (בינלאומית), מתוך ניסיון לטפח חשיבה אנליטית, ביקורתית וחדשנית. במסגרת הלימודים ייחשפו הסטודנטים לידע מתחומי הסוציולוגיה ואנתרופולוגיה, הפילוסופיה, חקר מדיניות, חקר ארגונים וניהול.

המחלקה ללימודי המשך והתפתחות מקצועית בחינוך בפקולטה לחינוך תעניק תעודת עובד חינוך בהתמחות חינוך חברתי-קהילתי למסיימים כנדרש את תכנית הלימודים בחוג למנהיגות ומדיניות בחינוך. תעודה זו הינה באשור משרד החינוך והיא תוענק בנוסף לתעודת הבוגר (ב"א) של החוג.

תעודת עובד חינוך מאפשרת למעוניינים להכשיר עצמם כבעלי ידע פדגוגי לעבודה במסגרות החינוך החברתי הקהילתי/החינוך הבלתי-פורמאלי החוץ-בית-ספרי. בוגרי ההתמחות משתלבים בתפקידי ניהול, ריכוז והדרכה במרכזים הקהילתיים, בתנועות הנוער, בעמותות, ובמחלקות הנוער והתרבות ברשויות המקומיות.

הערות:
*שעות וימי הלימודים משתנים בהתאם למערכת שנתית ולבחירות הסטודנטים. משך זמן הלימודים הוא שלוש שנים. יש לשלב את התואר בחוג למנהיגות ומדיניות בחינוך עם חוג נוסף
*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור