אוניברסיטת חיפה

אוניברסיטת חיפה - מידע כללי

קידום המצוינות האקדמית לכל סטודנט באמצעות יחס פרטני ואישי

השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:
תואר שני (MBA GLOBAL GREEN)
תנאי רישום:
בעלי תואר ראשון בממוצע ציונים סופי של 80 לפחות ממוסד מוכר להשכלה גבוהה בארץ או בחו"ל.
o עמידה במבחן GMAT בציון מינימום שייקבע מעת לעת.
o על כל המועמדים להגיש לאוניברסיטת חיפה מסמך מקורי או העתק מאושר, של תוצאות המבחן שלהם. מועמדים בעלי ניסיון ניהולי או מקצועי משמעותי או בעלי תואר שני מאוניברסיטה מוכרת,יכולים להגיש בקשה לפטור ממבחן GMAT.
o שליטה מצוינת בשפה האנגלית.
o ראיון קבלה.
o העברת שמות ממליצים ו/או מכתבי המלצה.


תיאור התעודה:
מוסמך האוניברסיטה (MBA) בביה"ס לניהול, וספח התמחות בקיימות.


משך הלימודים:
1 שנים

זמני לימוד:
יומיים בשבוע

תחומי לימוד:

התכנית מיועדת לסטודנטים ממדינות שונות ברחבי העולם. שפת ההוראה תהיה אנגלית. התכנית אמורה למשוך סטודנטים בעלי רקע מדעי מתאים מישראל ומדינות שונות בעולם. ניסיון עסקי קודם מהווה יתרון אך אינו חובה. השתתפות סטודנטים ממגוון מדינות בשילוב מרצים מחו"ל תאפשר החלפה פורה של רעיונות וניסיון. קשרים אלו יסייעו לבוגרים לזהות הזדמנויות עסקיות ולשתף פעולה להגשמתם.

סוגיות של קיימות סביבתית וחברתית בעסקים הולכות ותופסות חלק מרכזי בתחומי אחריותם של מנהלים. נושאים שהשפיעו בתחילה על תעשיות הייעור, הכימיה והכרייה מתרחבים כעת בהדרגה לכלל תחומי הייצור, הקמעונות והפעילות הפיננסית. לפיכך, החזון שמציעה תכנית זו, הנו פיתוח תואר מוסמך במנהל עסקים עם התמחות בקיימות. החוג למנהל עסקים באוניברסיטת חיפה מהווה מסגרת אידיאלית היכולה להעניק לבוגרים מצטיינים מן הארץ ומן העולם את דפוסי החשיבה ההוליסטית והתובנה העמוקה הדרושים להתמודדות עם אתגרי הניהול הקיימים בימינו בעמדות בכירות בחברה, בעסקים קטנים, בתפקידי ייעוץ סביבתי, בגופים ממשלתיים ובארגונים ללא מטרות רווח. 


*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור