המכללה האקדמית אשקלון

המכללה האקדמית אשקלון - מידע כללי

משכן ההשכלה הגדול והחשוב באזור הדרום

השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:
תואר ראשון בכלכלה ולוגיסטיקה
תנאי רישום:
הקבלה ללימודים בחוג לכלכלה נעשית באמצעות ועדת הקבלה של המכללה האקדמית אשקלון ע"פ תנאים שנקבעו על ידי החוג או על ידי גורם מוסמך אחר.

תיאור התעודה:
תואר BA בכלכלה ולוגיסטיקה של המכללה האקדמית אשקלון.


משך הלימודים:
3 שנים

תחומי לימוד:

תואר BA בכלכלה ולוגיסטיקה במכללה האקדמית אשקלון

בעולם העסקים המודרני דרוש ידע של ניהול מלאי המגשר בין ביקוש והיצע או בין לקוחות לספקים כדי שיהיה בסיס ליעילות תפעולית ועסקית. לימודי הלוגיסטיקה לצד לימודי הכלכלה, מקנים את הידע הדרוש למנהלי רכש, תחזוקה, אפסנאות ותובלה - ידע הנדרש בתפקידים רבים במשק ובפרט בגופים גדולים כמו צה"ל.

בתוכנית גם ידע במשפט, חשבונאות, ניהול, מסחר אלקטרוני ושימושי מחשב, כדי שבוגר התוכנית ירכוש ידע מקיף בכל התחומים הקשורים לעבודתו ועם זאת יוכל אף להמשיך את לימודיו לקראת תארים מתקדמים בכל שלב שיבחר לעשות כן. הלימודים מיועדים למעוניינים להשתלב בעולם העסקים, הן כעצמאיים והן כשכירים בתפקידים מינהלים ולוגיסטיים וכן לעובדים בשירות הציבורי המבקשים לרכוש השכלה אקדמית בתחום עבודתם לקראת קידומם המקצועי.

הסגל האקדמי בתואר הוא מטובי המרצים בתחום הכלכלה והלוגיסטיקה בראשותו של ד"ר חנן טל.

מטרת לימודי הלוגיסטיקה וניהול הרכש להקנות את ההבנה לה זקוקים מנהלי הרכש הבכירים והבינוניים, מנהלי תחזוקה, אפסנאות ותובלה בארגונים גדולים ובינוניים. בתקופה האחרונה עובר תחום זה תמורות משמעותיות בעלות השלכות על אופי התפקיד ועל רווחיותו וכושר התמודדותו של הארגון בסביבה הגלובלית העסקית. תחומי תפקיד הרכש והלוגיסטיקה בעלי השפעה על עלויות חומרי הגלם והתובלה המהווים לעתים גורם מכריע בחישוב שולי הרווח של הארגון ויתרונו היחסי. הידע של ניהול אופטימאלי של מלאי המקשר בין ביקוש והיצע הוא הבסיס לאפקטיביות תפעולית ועסקית.

תחומי הלימוד:
מבוא לכלכלה א' מיקרו, יסודות הניהול, משפט עסקי, יסודות המשטר בישראל, מנהג והלכה, תורת המחירים א', יסודות המימון , התנהגות ארגונית מיקרו, ניהול מערכות מלאי, ניהול שרשרת ההספקה, סדנא בלוגיסטיקה ועוד.


*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור