המכללה האקדמית אשקלון

המכללה האקדמית אשקלון - מידע כללי

משכן ההשכלה הגדול והחשוב באזור הדרום

השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:
תואר BA בלימודים רב תחומיים במדעי החברה
תנאי רישום:
הקבלה ללימודים רב-תחומיים במדעי החברה נעשית באמצעות ועדת הקבלה של המכללה האקדמית אשקלון ע"פ תנאים שנקבעו על ידי החוג או על ידי גורם מוסמך אחר.

משך הלימודים:
3 שנים

תחומי לימוד:

התוכנית המוצעת בחוג ללימודים רב-תחומיים במדעי החברה מאפשרת לסטודנטים בסיס לימוד נרחב של תחומי ידע משולבים. בחירת החטיבות והרכב הקורסים, נעשו מתוך שיקול דעת לגבי התאמתם לבניית מסלולים בעלי עניין ומשמעות עבור הסטודנט על מנת להקנות לו ידע, כלים ומיומנויות בתחומי החיים המרכזיים. התכנית הרב-תחומית מהווה פתרון למתקשים לקבל החלטה חד כיוונית בין כמה חלופות במדעי החברה, או למעוניינים בתוכנית המציעה תשתית רחבה של לימודים אינטר-דיסציפלינריים במדעי החברה, במסגרת התואר הראשון.

התכנית כוללת שלושה מסלולים:

1. מינהל עסקים

2. משאבי אנוש

3. חינוך

לכל מסלול חמש חטיבות. ארבע החטיבות שבכל מסלול נגזרו ברובן מתוך דיסציפלינות שונות: סוציולוגיה ואנתרופולוגיה, חינוך, פוליטיקה וממשל, משאבי אנוש, פסיכולוגיה, ייעוץ חינוכי, מינהל עסקים, תקשורת, ביטחון ואסטרטגיה, ניהול. החטיבה החמישית מכילה את קורסי המתודולוגיה: מבוא לסטטיסטיקה, שימושי מחשב, הדרכה ביבליוגרפית וכתיבה מדעית, שיטות מחקר כמותיות ושיטות מחקר איכותניות

מטרות התכנית:
 

לחשוף את הסטודנט למגוון רחב של נושאים המשלבים ביניהם דיסציפלינות שונות ומציעים בסיס אקדמי נרחב של תחומי ידע משולבים, כלים ומיומנויות במסלול בעל עניין ומשמעות.

התכנית משלבת בין קורסי מבוא וידע תיאורטי לבין קורסי ליבה והתמחות אשר יקנו לסטודנט ידע מעמיק בתחומי העיסוק בשלושת מסלולי הלימוד.

 

 

הערות:
הלימודים מתקיימים במכללת אשקלון.
*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור