המכללה האקדמית אשקלון

המכללה האקדמית אשקלון - מידע כללי

משכן ההשכלה הגדול והחשוב באזור הדרום

השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:
תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה
תנאי רישום:
הקבלה ללימודים בחוג לכלכלה נעשית באמצעות ועדת הקבלה של המכללה האקדמית אשקלון ע"פ תנאים שנקבעו על ידי החוג או על ידי גורם מוסמך אחר

ציון בגרות:
82

תיאור התעודה:
B.A בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה של המכללה האקדמית אשקלון.


משך הלימודים:
3 שנים

תחומי לימוד:

אנו חיים בתקופה של שינויים מהירים המתחוללים בארץ ובעולם. כלכלה גלובלית משנה את פני החברה ומטביעה את חותמה על המערכת הפוליטית והחברתית. מתחים חברתיים דתיים, עדתיים ופוליטיים מלווים את השינויים האלה. אם ברצונכם להבין את התמורות המתחוללות ותוך כדי כך להכיר תרבויות שונות ומרתקות, אזי סוציולוגיה ואנתרופולוגיה הם מקצועות שירתקו אותך.

מטרת הלימודים בחוג היא להכשיר בוגרים שיוכלו לנתח ולהסביר את המציאות החברתית והתרבותית בכלים סוציולוגיים ואנתרופולוגיים. בידי בוגר המחלקה אשר ינכס את דרכי החשיבה של דיסציפלינות אלה יהיו הכלים להתמודד עם שאלות חברתיות הדורשות פתרון. הוא יוכל לפענח את הקודים התרבותיים, הגלויים והסמויים, של הקבוצות השונות המרכיבות את המערכת  החברתית.

בוגרי החוג יוכלו להמשיך את לימודיהם לקראת תארים מתקדמים באוניברסיטאות המחקר כדי לרכוש לעצמם התמחויות שונות בתחום סוציולוגיה ואנתרופולוגיה של ארגונים, בריאות, מיגדר, פוליטיקה, משפחה ועוד. הם יוכלו להתמחות בפסיכולוגיה חברתית ובתחומי חברה וסביבה, להשתלב בתחום ההוראה והמחקר, מחקרי דעת קהל ויחסי ציבור ובתחומים שונים הדורשים השכלה אקדמית בתחום מדעי החברה.


*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור