המכללה האקדמית בית ברל- הפקולטה לאמנות-המדרשה

המכללה האקדמית בית ברל- הפקולטה לאמנות-המדרשה - מידע כללי

המכללה האקדמית בית ברל

השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:
לימודי תעודה באמנות
תנאי רישום:
א. תיק עבודות
ב. ראיון אישי


תיאור התעודה:
תעודה מטעם בית הספר לאמנות-המדרשה.


משך הלימודים:
4 שנים

תחומי לימוד:

אודות התכנית:

התכנית מיועדת למתעניינים המבקשים להתרכז ולהקדיש את כל זמנם ללימודי אמנות. הלימודים מכשירים את הסטודנט לקראת היותו אמן-יוצר בתחומים שונים של האמנות החזותית. לימודי האמנות מתקיימים במתכונת מלאה של ארבע שנים במסגרת תכנית לימודים אקדמית המציעה סדנאות מקצועיות ולמידה ממיטב האמנים הפעילים והבולטים באמנות הישראלית.

תכנית הלימודים:

במהלך הלימודים רוכש הסטודנט ידע מקיף בטכניקות, בחומרים ובתהליכי עבודה, וכן ידע עיוני רחב בהבנת האמנות. במהלך הלימודים ובמיוחד בשנים המתקדמות, יכול הסטודנט לבחור תחום התמחות מבין התחומים הבאים: ציור, רישום, פיסול, צילום, וידאו ארט, מדיה דיגיטלית, אוצרות, ביקורת ותיאוריה.

דרכי למידה מגוונות וכוללות עבודה מעשית בכתה בהדרכת מורה, עבודה עצמאית בבית או בסדנאות המדרשה לאמנות, שיעורי ניתוח וביקורת עבודות, הרצאות עיוניות, דיונים בתיאוריה של האמנות וקריאת טקסטים.

תערוכת יחיד:

הלימודים המתקדמים כוללים תערוכת יחיד של הסטודנט במסגרתה ניתנת ביקורת משותפת על ידי מורי המדרשה ואורחים מבחוץ בפני כלל הסטודנטים במדרשה.

גלריות

במדרשה פועלות 3 גלריות בהם מוצגות תערוכות סטודנטים, תערוכות בוגרים, תערוכות של אמנים אורחים. כמו כן פועלת בתל אביב גלריית המדרשה – הירקון 19, המציגה מגוון עכשווי ומתעדכן של תערוכות לרבות תערוכות בוגרים ואירועי תרבות מרכזיים.

סגל ההוראה:
במדרשה מלמדים טובי האמנים בארץ, אמנים בעלי תפיסות שונות ואף סותרות, המייצגים בעשייה האמנותית שלהם ובפועלם כמורים את רוח המדרשה לאמנות – פלורליזם רחב המאכלס תפיסות עולם מגוונות המתעמתות זו עם זו ומייצרות שיח פורה ועירני. רוח זו מאפשרת לסטודנט לפתח יכולת חשיבה וביקורת עצמאית ולבסס לעצמו את דרכו האמנותית הייחודית.


*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור