מכללת גישות

מכללת גישות - מידע כללי

המכללה להנחיה, ניהול ולהתנהגות עסקית

צור קשר עם מוסד הלימודים
1--700-705-105
או
השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:
הנחיית קבוצות
תנאי רישום:
קהל יעד:
אנשי מקצוע מתחומים מגוונים להנהיג ולהנחות קבוצות בתחום העסקי/ארגוני ובתחום החברתי/קהילתי. אקדמאים ובעלי תפקיד, הנדרשים למיומנויות הנחייה, המעוניינים להתמחות בהנחיית קבוצות.תיאור התעודה:
תעודת הסמכה מטעם מרכז גישות באישור משרד החינוך


משך הלימודים:
120 שעות

זמני לימוד:
לימודי ערב, לימודי בוקר

תחומי לימוד:

קורס חוויתי ומעשי , המכשיר את המשתתף כמנחה קבוצות או צוותים.

הנחיית קבוצות - תחום מרתק ונדרש. לאחרונה ישנו שימוש גובר בעבודה קבוצתית, כתוצר בהכרה של כוחה של הקבוצה. אם כקבוצת למידה הנדרשת לפיתוח מיומנויות, כקבוצת חשיבה יצירתית, או כקבוצה העומדת בפניה אתגר ארגונית. במסגרת תחום הנחיית קבוצות על המנחה  להוביל את הקבוצה אם במישור העסקי ואם במישור החברתי/קהילתי אל עבר יעדיה.

קורס הנחיית קבוצות על-פי מודל המצוינות של ד"ר צבי ברק מתאים למי שמעוניין להוביל ולהשפיע לאנשים שאוהבים לעבוד עם אנשים ומעוניינים  לבטא את המנחה שבהם.המרצים בקורס הם המומחים והמנוסים בתחום הנחיית הקבוצות בארץ.

לבוגרים ולמתאימים תינתן האפשרות לסטאז' ולתעסוקה בגישות! הקורס מכשיר את המשתתף כמנחה וכמאמן, המוביל תהליכים בקבוצה להשגת יעדיה, ומקנה כלים וטכניקות מתקדמות להובלת קבוצות בשיטה ייחודית.

הלימודים במתכונת סדנתית, המבוססת על אימון ותרגול אישי וקבוצתי.

* הלימודים מתקיימים ב-

 מודיעין  ערב 30/10/13,  ירושלים ערב 30/10/13, רמת אפעל בוקר 21/10/13, ערב 29/10/13, חיפה ערב 23/10/13 ,רחובות בוקר 21/10/13 ,ערב 14/10/13

 

הערות:
* הנחות לעמיתי חבר / קרנות השוטרים / מועדון אשמור / מוכר לסל פרישה של צה"ל ע"י משרד הביטחון / מוכר ע"י הקרן למורים בשבתון. הקורס מוכר לצרכי מס.

* הקורס מוכר לגמול השתלמות לעובדי מדינה ע"י משרד החינוך - אגף לחינוך מבוגרים. לעובדי הוראה גמול על בסיס אישי בהתאם להחלטת ועדת הגמול. לאקדמאים חברי ארגון המח"ר, באמצעות קרן ידע, בהתאם לתנאי הזכאות.

*אפשרות לסטאז' ותעסוקה לבוגרים. לבוגרים קיימת אופציה להציג מועמדותם להשתלב בצוות המקצועי של מרכז גישות.
*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור