מכללת גישות

מכללת גישות - מידע כללי

המכללה להנחיה, ניהול ולהתנהגות עסקית

צור קשר עם מוסד הלימודים
1--700-705-105
או
השאירו פרטים ויועץ יחזור אליכם
שם מלא:
טלפון נייד:
דוא"ל:
עיר:
ת.ז:

מכללת גישות מקבוצת גישות, בניהולו של ד"ר צבי ברק, נמנית על המכללות המובילות ללימודי תעודה בתחום הכשרת מנחים, מקצועות הניהול וההתנהגות העסקית. הקורסים יישומיים ומיועדים למעוניינים בהתמקצעות, הסבה מקצועית או העשרה ונפתחים לאורך כל השנה.

בין הקורסים במכללת גישות:


 קורס הנחיית קבוצות

קורס פיתוח כישורי ניהול

קורס ייעוץ ארגוני

שיטת הלימוד במכללת גישות מאגדת גישות שונות מתחום הניהול ומדעי ההתנהגות, שמה דגש על עקרונות האימון האישי והקבוצתי ומבוססת על מודל המצוינות של ד"ר צבי ברק לפיו ניתן לאמן כל אדם וצוות למיצוי הפוטנציאל ולמצוינות.

עיקר הלמידה מתקיים במתכונת של סדנא ומבוסס על אימון ותרגול אישי וקבוצתי, תוך שילוב דרכי הוראה שונות וביניהן: דיונים קבוצתיים, משחקי תפקיד והדמיה, ניתוח אירועים ועוד. חומרי הלימוד עדכניים ומקצועיים וכלולים בשכר הלימוד.

צוות המרצים
עם צוות ההוראה נמנים אנשי מקצוע מומחים ומובילים בתחומי הניהול והכלכלה ביניהם מוסמכי פסיכולוגיה, שיווק, יעוץ ארגוני ויועצים התנהגותיים .

רשימת הסניפים
כתובת ראשית: רחובות - רחוב חרוצים 2, א.ת. קריית רכטמן
תל-אביב - רח' יגאל אלון 30
ירושלים - רח' עם ועולמו 8

מרכזי הלימוד מאובזרים בציוד הדרכה חדיש, מרווחים ונוחים ובכלל זה חניה חופשית.

* הלימודים מוכרים לגמולי השתלמות.
לעובדי הוראה גמול על בסיס אישי ללא ציון, בהתאם להחלטת ועדת גמול.
עובדים בדרוג המח"ר שלהם קרן השתלמות ידע, יקבלו מלגה בגובה 2/3 משכ"ל (בהתאם לכללי הזכאות בקרן).

קורסי ניהול, פיננסים ומנהל עסקים
קורסי חינוך והוראה
מוניטין מקצועי
קבוצת גישות הקיימת מזה 20 שנה, נושאת תו תקן של איכות ישראלית ובינלאומית ISO 9001-2000 ופועלת על פי מודל המצוינות של העומד בראשה, ד"ר צבי ברק.
ד"ר ברק מומחה למדעי ההתנהגות, יועץ ומרצה, בעל ניסיון עשיר בתחומי הניהול, ההדרכה והתכנון, עוסק מזה שנים בפיתוח ויישום מיומנויות בתחום מדעי ההתנהגות.
מכללת גישות חברה בארגון המכללות ובתי הספר של איגוד לשכות המסחר.
למה גישות?
יחס אישי
לכל קורס יש רכזת אשר מטפלת באופן אישי ואיכותי בכל משתלם, החל מרגע הפניה ועד לסיום הקורס ואף אחריו. אנו מקדישים תשומת לב מקצועית לכל אחד ואחד ולכן אנו מקפידים על קבוצות לימוד קטנות ואיכותיות.

סטאז'
לבוגרים המתאימים של קורסי ההנחיה תינתן אפשרות לביצוע סטאז' במסגרת מרכז גישות ולאחר מכן אפשרות להשתלבות בצוות המנחים של המרכז המוביל בארץ בתחום מדעי ההתנהגות.

תעודה
לבוגרים העומדים בדרישות הקורסים תוענק תעודה מוכרת מטעם מרכז ומכללת גישות, המסמיכה לעסוק במקצועות מבוקשים ונדרשים ומאפשרת קידום מקצועי ואישי.

מיקום
למכללה מספר מרכזי לימוד בהם ניתן ללמוד את כל מבחר הקורסים של גישות: רחובות, תל-אביב וירושלים. מרכזי הלימוד מיועדים לביצוע כל פעילות הדרכה ולמידה, מאובזרים בציוד הדרכה חדיש, ממוזגים, מרווחים ונוחים ובכלל זה חניה חופשית.

גמולי השתלמות
לעובדי מדינה ע"י משרד החינוך – אגף לחינוך מבוגרים.
לעובדי הוראה גמול על בסיס אישי, בהתאם להחלטת ועדת הגמול.
לאקדמאים חברי ארגון מח"ר, באמצעות קרן ידע, בהתאם לתנאי הזכאות.

הנחות
הנחות לעמיתי "חבר" ולחברי מועדון "אשמורת".
הקורס מוכר לצרכי מס.
שכר לימוד: פרטי, הנחות לחברי מועדון 0 חבר , אשמורת וארגון המורים
מעונות: אין
כתובת: כתובת ראשית: רחובות - רחוב חרוצים 2, א.ת. קריית רכטמן. סניפים: רמת אפעל – רח' היסמין 1- מרכז כנסים נאות אפעל, מודיעין- רח' עמק דותן 49- בניין הרב תחומי, ירושלים- קמפוס ציפורי – יער ירושלים, חיפה- ר' העצמאות 65- בית תלתן

*התכנים בעמוד זה מתעדכנים אחת לכמה חודשים
סגור