פורום לימודים בגרמניה

בהנהלת: דוד שרייבר  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים בגרמניה - לימודי גרמנית בארץ ובגרמניה, לימודים אקדמאים ולימודי תעודה בכל תחומי הלימוד ובכל האוניברסיטאות.

דוד שרייבר

מנהל את חברת Educenter העוסקת בייעוץ ללימודים בגרמניה בניהול קורסי גרמנית ובסיוע לסטודנטים ישראלים בכל ההיבטים הקשורים למעבר לגרמניה.

איליה | 18:05  07/04/15
לפי מה שנודע לי נדרשת בגרות עם ממוצע 90 ללא בונוסים, האם ישנה חשיבות למקצועות שהרחבתי או כמות היחידות במקצועות כמו מתמטיקה?
להבנתי ,80 אחוז מהסטודנטים שמתחילים את לימודי הרפואה בברלין לא שורדים לשנה ב' . אנה שכנעו אותי מדוע לרשום את הילדה שלי ללימודים בברלין .שנית מה אתם יכולים להאיר לי אודות הסיכויים הטובים ביותר לסיים לימודי רפואה באירופה.
מנהל פורום לימודים בגרמניה | 16:27  11/04/15
שלום מוטי אני לא הייתי שולח את הבת שלך ללמוד בברלין, אלא בגרמניה. מי שמכוון אותך לברלין, איננו יודע מה הוא מדבר. אין מקום להיגרר אחרי העדר ורואי הצאן בעלי האינטרסים ששולחים סטודנטים לברלין על מנת להרוויח עליהם כסף בקורסי שפה כאלה ואחרים. אנו באדיוסנטר מציעים לך 35 בתי ספר לרפואה בכל רחבי גרמניה. הלימודים לא קלים אבל אנחנו מכינים אותכם מנטלית למה שמצפה לכם והבת שלך לא תעשה שום צעד לפני שברור לה מה מצפה לה בדיוק. דבר איתי 0523205051 דוד
להבנתי ,80 אחוז מהסטודנטים שמתחילים את לימודי הרפואה בברלין לא שורדים לשנה ב' . אנה שכנעו אותי מדוע לרשום את הילדה שלי ללימודים בברלין .שנית מה אתם יכולים להאיר לי אודות הסיכויים הטובים ביותר לסיים לימודי רפואה באירופה.
מנהל פורום לימודים בגרמניה | 16:22  11/04/15
שלום איליה אין התייחסות מיוחדת למקצועות וליח״ל שלמדת. את ה צריך ממוצע של 90-92, 3 יח״ל מתמטיקה, 4 יח״ל אנגלית ועוד מקצוע אחד מורחב.
סגור