פורום לימודים בגרמניה

בהנהלת: דוד שרייבר  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים בגרמניה - לימודי גרמנית בארץ ובגרמניה, לימודים אקדמאים ולימודי תעודה בכל תחומי הלימוד ובכל האוניברסיטאות.

דוד שרייבר

מנהל את חברת Educenter העוסקת בייעוץ ללימודים בגרמניה בניהול קורסי גרמנית ובסיוע לסטודנטים ישראלים בכל ההיבטים הקשורים למעבר לגרמניה.

שלום רב, אני הסטודנט אדואר מח'ול לתואר ד"ר בהיסטוריה ואני בן 25 לא נשוי ולא עובד , אני רוצה לברר לגבי אפשרויות הגירה לגרמניה, קבלת עבודה בגרמניה, וגם לגבי תוכנית לימודי הדוקטורט במדעי הרוח, בחוג להיסטוריה של המזרח התיכון באוניברסיטת מינכן כי אני גם צריך מלגות לכל חודש וגם צריך מלגות לפוסט דוקטורט בגרמניה כי אני גם צריך להגר דחוף לגרמניה, ולהתחתן עם בחורה גרמנייה נוצרייה כי אני נוצרי דובר ערבית אני גם צריך למצוא עבודה באקדמיה כמרצה להיסטוריה, חוקר אקדמי, עמית מחקר אקדמי, סופר ספרים, מורה לשפה הערבית והעברית באוניברסיטה, מתרגם ובלשן. בברכה, אדואר מח'ול מועמד לתואר שלישי בהיסטוריה בין השנים 2014-2018 בן 25
מנהל פורום לימודים בגרמניה | 11:44  26/10/14
היי לא כל כך הבנתי איך אני יכול לעזור.
לעזור לי איך להשיג מלגה? איך אפשר לקבל אזרחות גרמנית? במקרה של נישואין ביני לבין אישה נוצרייה גרמנייה? האם זה יעזור לקבלת עבודה, אזרחות ומקווה שנישואין זה יצליחה וישאר לנצח על מנת להביא ילדים, להקים משפחה בגרמניה ובית גם בגרמניה. איך אפשר לשפר את השפה הגרמנית? איך אפשר להתקבל ללימודי דוקטורט בהיסטוריה בגרמניה? איך אפשר לחפש עבודה בגרמניה בתור מרצה להיסטוריה, מרצה לשפה הערבית והעברית, חוקר בכיר במכוני המחקר לחקר המזרח התיכון וההיסטוריה, סופר וגם מתרגם אקדמי ולעניינים אקדמיים? בברכה, אדואר מח'ול
סגור