פורום לימודים בגרמניה

בהנהלת: דוד שרייבר  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים בגרמניה - לימודי גרמנית בארץ ובגרמניה, לימודים אקדמאים ולימודי תעודה בכל תחומי הלימוד ובכל האוניברסיטאות.

דוד שרייבר

מנהל את חברת Educenter העוסקת בייעוץ ללימודים בגרמניה בניהול קורסי גרמנית ובסיוע לסטודנטים ישראלים בכל ההיבטים הקשורים למעבר לגרמניה.

אלכס | 17:56  15/09/14
אז לאחר שנתיים של לימודים למהנדס בטכניון החלטתי שרפואה בכרמניה זאת הדרך בשבילי. אז חישבתי את הממוצע הבגרות היבש ולצערי יצא רק 89.3 מבאס שכל זה אחרי 35 נק' בגרות ומלא מקצועות מורחבים ואנגלית/מת' 5 יח'. אני אצטרך לשפר בגרויות עכשיו? 6 שנים אחרי שאמרתי תודה ולהתראות כשזה נגמר?
משהו בקמרה יודע, האם אני יכול "לשפר" בגרויות בזה שאני אעשה 3 יח' אנגלית ו3 יח' מתמטיקה? (אחרי שיש לי כבר ציון ב5 יח' שלהם)
מנהל פורום לימודים בגרמניה | 11:27  22/09/14
שלום אלכס ממוצע 89.3 יבש בבגרויות מאפשר לך להתקבל ללימודי רפואה בגרמניה לפחות באוניברסיטה אחת מתוך 6 שאתה יכול להירשם במקביל מתוך 36 בתי ספר לרפואה שקיימים בגרמניה. יח״ל מורחות פחות משמעותיות בהיבט הקבלה, אתה צריך 3 יח׳ מתמטיקה ו-4 יח׳ אנגלית באופן בסיסי. אני יכול לעזור לך בתהליך לעבור לגרמניה ולהתחיל את הלימודים במסגרת אדיוסנטר.
חרטא ממוצע 98 ואפילו 100 בלי בונוסים אחרת תצטרך לחכות איזה 8 סמסטרים
סגור