פורום לימודים בגרמניה

בהנהלת: דוד שרייבר  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים בגרמניה - לימודי גרמנית בארץ ובגרמניה, לימודים אקדמאים ולימודי תעודה בכל תחומי הלימוד ובכל האוניברסיטאות.

דוד שרייבר

מנהל את חברת Educenter העוסקת בייעוץ ללימודים בגרמניה בניהול קורסי גרמנית ובסיוע לסטודנטים ישראלים בכל ההיבטים הקשורים למעבר לגרמניה.

שלום, אני סטודנט לתואר ראשון בביוטכנולוגיה ונותרה לי עוד שנה לסיום התואר. אני מחזיק באזרחות גרמנית ומנסה לקבל מידע על האפשרויות ללימודי תואר שני בגרמניה בתחום הביולוגיה/ביוטכנולוגיה. אני אמנם דובר גרמנית מבית, אך לא מגיע לדעתי לרמת הגרמנית הנדרשת לצורך לימודים באוניברסיטה בשפה הגרמנית. לפיכך, אני מחפש לימודים המתנהלים בשפה האנגלית. בנוסף, התחומים בהם אני מתעניין הם ביולוגיה מולקולרית או אימונולוגיה. האם יש למישהו המלצות על מוסד לימודי בגרמניה, המציע מסלול לימודי שכזה? ולמי שיודע, אשמח לקבל מידע על תהליכי הרשמה כלליים (אם יש כאלה) ללימודים בגרמניה (ובפרט לתואר שני, אם יש דרישות מיוחדות). תודה מראש, יהונתן
מנהל פורום לימודים בגרמניה | 17:31  13/08/13
Hallo Jonathan, Wie du gehts? ממליץ לך להגיע לפגישת הכוונה מסודרת. ליצירת קשר- דוד 0523205051, info@educenter.co.il דוד
סגור