פורום ייעוץ פיננסי-לקריאה בלבד

בהנהלת: אופיר שלו  |  מסר למנהל/ת הפורום
מנהל הפורום: אופיר שלו, סמנכ"ל כלל מימון אשראי צרכני בע"מ. הפורום ייתן מענה והדרכה בתחום הפיננסי, לסטודנט העתידי ולסטודנט העכשווי: הלוואות ללימודים, מימון שכר דירה, מימון בעזרה למחייה במהלך הלימודים. הכדאיות של הלוואות למימון הלימודים, מהו ליסינג אקדמי?, ריביות, החזרים, הבדל בין הלוואה מהבנק לעומת גוף מימון חוץ בנקאי כל זאת ועוד בפורום לייעוץ פיננסי.

אופיר שלו

מעיין הררי | 17:21  10/10/12
שלום, אני סטודנטית שסיימה את השנה הראשונה שלה וכרגע מאוד חוששת מהשנה הקרובה מבחינת מימון שכר הלימוד והמחיה. אני מממנת את עצמי לבד ובשנה האחרונה נעזרתי במלגת פר"ח וגם עבדתי ובקושי הצלחתי לשרוד,חיים מהיד לפה מה שנקרא,מה גם ששילמתי פחות על הלימודים בגלל היותי חיילת משוחררת והצלחתי לשלם את הלימודים מראש והשנה נוספה לי הוצאה נוספת על שכר הלימוד כל חודש. מדובר בלימודי הנדסאי שבשביל לסיים אותם נדרשים לי רק עוד שנה וחצי. ההתלבטות שלי היא אם להפסיק הכל עכשיו ולחסוך כסף כך שאוכל להיות רגועה יותר או לקחת את הסיכון ולהמשיך את הלימודים בתקווה שאוכל לעבוד יותר מבשנה הקודמת בה בקושי עבדתי בסופ"ש ולקחת הלוואה מהמכללה כשתינתן האפשרות?. הפחד שלי הוא לאבד מומנטום מצד אחד כי אני מרגישה שלעצור רק יבלבל אותי ויוציא אותי משגרת הלימודים ומצד שני לא להצליח לעמוד בנטל ולהיכנס לחובות. בנוסף,אם יש איזשהן עצות פרקטיות לתכנון כלכלי נכון ומידע על מלגות אשמח לשמוע... תודה! מעיין
שרון מרכז | 19:37  15/10/12
שלום מעיין, אל תפסיקי את הלימודים כי באמת חשוב ללמוד ברצף. יש הרבה מלגות שמוצעות לפניך רשימה מלאה. כמו כן, לעיתים שווה לשקול לימודי ערב שמאפשרים לך גם לסיים תואר אקדמי וגם לעבוד http://www.dan.ac.il/future-students/scholarships שרון ייעוץ מרכז אקדמי דן
סגור