פורום ייעוץ פיננסי-לקריאה בלבד

בהנהלת: אופיר שלו  |  מסר למנהל/ת הפורום
מנהל הפורום: אופיר שלו, סמנכ"ל כלל מימון אשראי צרכני בע"מ. הפורום ייתן מענה והדרכה בתחום הפיננסי, לסטודנט העתידי ולסטודנט העכשווי: הלוואות ללימודים, מימון שכר דירה, מימון בעזרה למחייה במהלך הלימודים. הכדאיות של הלוואות למימון הלימודים, מהו ליסינג אקדמי?, ריביות, החזרים, הבדל בין הלוואה מהבנק לעומת גוף מימון חוץ בנקאי כל זאת ועוד בפורום לייעוץ פיננסי.

אופיר שלו

מיכאליקו | 18:39  19/10/10
התחלתי ללמוד השנה, קיבלתי מהמשפחה סכום כסף די גדול כמתנה להתחלת הלימודים (אני מתחיל להשכיר דירה ועובר לגור רחוק מהבית....) נראה לי שעדיף לי לשמור אותו בפיקדון בינתיים כי אני עדיין ממשיך לעבוד ואני לא רוצה שהכסף סתם יעמוד. מה מומלץ? כי ראיתי שיש מלא סוגים של פקדונות...
שלו אופיר | 09:22  20/10/10
הפקדונות השיקליים המוצעים על ידי הבנקים יכולים להניב תשואה של 1% - 2% לשנה לכל היותר. בפועל הכסף נשאר, אך מאבד במעט את ערכו. במידה והינך מעוניין בסיכוי לתשואה מעט גבוהה יותר , ניתן לבחון אפיק של קרנות אג"ח ממשלתיות או מדדיות, שעשויות להניב תשואה גבוהה יותר, כמובן שככל שהסיכוי לתשואה עוהל, גם הסיכון גדל בהתאם. בהצלחה.
נעמה | 12:10  21/10/10
באיזה בנק אתה? כי אני פתחתי פקדון קטן בתנאים ממש טובים דרך החשבון סטודנט שלי בבנק (אני שייכת למזרחי טפחות)
סגור