פורום ייעוץ פיננסי-לקריאה בלבד

בהנהלת: אופיר שלו  |  מסר למנהל/ת הפורום
מנהל הפורום: אופיר שלו, סמנכ"ל כלל מימון אשראי צרכני בע"מ. הפורום ייתן מענה והדרכה בתחום הפיננסי, לסטודנט העתידי ולסטודנט העכשווי: הלוואות ללימודים, מימון שכר דירה, מימון בעזרה למחייה במהלך הלימודים. הכדאיות של הלוואות למימון הלימודים, מהו ליסינג אקדמי?, ריביות, החזרים, הבדל בין הלוואה מהבנק לעומת גוף מימון חוץ בנקאי כל זאת ועוד בפורום לייעוץ פיננסי.

אופיר שלו

שלום. אני בלבטים קשים בקשר למקום הלימודים שלי שנה הבאה. אני מתחילה עבודה סוציאלית ומתלבטת בין העיברית לבין בר אילן מהסיבה שאיני יכולה לכלכל את עצמי כרגע מחוצ לבית ואני רוצה לצאת הכי מוקדם שיתאפשר לי מחוצ לבית. עד כמה זה אפשרי עבור סטונדטים לכלכל עצמם ולממן שכר דירה ומחייה? אשמח לעצות וסיפורי מקרה. תודה. הדר.
אופיר שלו | 09:26  10/06/09
הדר שלום, ההחלטה לבחור מקום לימודים מורכבת ביותר וצריכה להתחשב בקורסים הנלמדים, מקום עבודה, מקום מגורים, סביבת לימודים ועוד. לדעתי קודם כדאי להחליט על מוסד הלימודים מבחינתך ורק אח"כ למצוא את מקום העבודה ומסגרת שעות העבודה שאת מוכנה להקדיש. רוב הסטודנטים בתחילת דרכם האוניברסיטאית אינם מועסקים במשרה מלאה, ומתקשים לכלכל עצמם ולכן כדאי לך לבחון מינון הלימודים ואפשרויות העבודה שיהיו לך מבחינת שעות פניות וכן איזור תעסוקתי. בהצלחה
סגור