פורום לימודי פסיכולוגיה - לקריאה בלבד

בהנהלת: פרופ' ארנון לוי   |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום פסיכולוגיה תוכלו לקבל מידע מקיף על לימודי תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה ומענה לשאלות הנקרות בדרך לתואר היכן לומדים? בארץ או בחו"ל? תנאי קבלה, שדרוג בעבודה? מה אפשר לעשות עם התואר? ועוד שאר שאלות מגוונות.

פרופ' ארנון לוי

פרופ' ארנון לוי פסיכולוג קליני, פסיכואנתרופולוג ומאמן אישי. לשעבר יו”ר האיגוד הישראלי לפסיכותרפיה, מייסד האיגוד הישראלי לאימון פסיכולוגי ,סגן נשיא בחברה הבינ"ל לאימון בגישת Coaching Psychology

סטודנט לניהול | 00:13  20/07/11
שלום, אני בדילמה נוראית. אני עושה תואר בניהול וחושב לעשות אולי דו חוגי, אבל אז הבנתי שיש דבר כזה גם תואר עם חטיבה. והשאלה מה זה לימודי חטיבה? במה זה שונה מתואר דו חוגי? אם אני רוצה לעשות ניהול ופסיכולוגיה, מה נותן לי בשוק העבודה חטיבה ? אני עם הספר של התארים, ואני רואה שגם החטיבה דרוש הרבה נ"ז, אז כבר לא עדיף דו חוגי? תודה.
נועה לביא | 12:50  21/07/11
שלום רב, ההתלבטות מובנת לגמרי. תואר עם חטיבה הנו תואר מובנה, אין צורך לבנות מערכת שעות משולבת בין שני חוגים, לדאוג לשלב בין לוחת הבחינות, הגשת מטלות וכד'. תואר דו חוגי על הסטונדט לבנות את מע' השעות, לוח הבחינות וכד'. מערכת השעות בדוח חוגי אינה מובנית ועל התלמיד לבנותה לבדו, התנגשויות בלוח הבחינות קרוב לוודאי שיקרו כמו גם הגשת מטלות חופפת. החטיבה בעצם מרכזת את הקורסים העיקריים בניהול ומעניקה לבוגר התואר ידע בתחום. לדעתי, היתרון היחסי בשוק העבודה הוא היגדע בניהול והיכולת להתקבל למשרות הדורשות ידע בתחום. בהצלחה. במידה ויש לך שאלות נוספות אתה יכול לפנות למרכז הייעוץ שלנו בטל' 9635814- 03. בהצלחה
סגור