פורום לימודי פסיכולוגיה - לקריאה בלבד

בהנהלת: פרופ' ארנון לוי   |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום פסיכולוגיה תוכלו לקבל מידע מקיף על לימודי תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה ומענה לשאלות הנקרות בדרך לתואר היכן לומדים? בארץ או בחו"ל? תנאי קבלה, שדרוג בעבודה? מה אפשר לעשות עם התואר? ועוד שאר שאלות מגוונות.

פרופ' ארנון לוי

פרופ' ארנון לוי פסיכולוג קליני, פסיכואנתרופולוג ומאמן אישי. לשעבר יו”ר האיגוד הישראלי לפסיכותרפיה, מייסד האיגוד הישראלי לאימון פסיכולוגי ,סגן נשיא בחברה הבינ"ל לאימון בגישת Coaching Psychology

שלום רב אני זקוקה לדעתכם בנושא התקבלתי ללימודי פסיכולוגיה בבינתחומי וכן בכנרת-תואר של בר אילן,שנתיים ראשונות נעשות במכללה ולאחר מכן עוברים לבר אילן לשנה השלישית ולפי הבנתי הוא תואר לגמרי של בר אילו. בלי קשר לשאר הקריטריונים בבחירת מקום לימודים-כסף,נוחות,מגורים,אנשים אלא רק יוקרת התואר והצלחה בו איפה כדאי לי לדעתם לעשות את התואר הראשון? (אין לי ספק שאמשיך לתואר שני..) לתשובתכם הכנה אודה. תודה מראש, יעל
יעל שלום, מדובר על שני מוסדות אקדמיים, בכדי לאמוד על ההבדלים ביניהם אנא בדקי גובה שכר לימוד, איכות המרצים, תכנית הלימודים. כמו כן, חשוב לבדוק גם נוחות נגישות וכד'. בהצלחה
שלום נועה אני רוצה לחדד משהו..זה בדיוק הסיבה שפניתי אליך אין לי מושג מה איכות המרצים כי איני מכירה אותם ואני יודעת שאלו שתי מוסדות אבל מה עדיף? אוניברסיטה או מכללה מאוד טובה?? איפה לדעתך אני אוכל להצליח יותר? אין בעיה של כסף מגורים ושום דבר ההתלבטות היחידה שלי היא מקור ההצלחה מהתואר שם או שם תודה מראש, יעל
היי יעל, למה שלא תבדקי בתל חי. זו והמכללה הראשונה שפתחה חוג לפסיכולוגיה, ואם את מעוניינת להמשיך לתואר שני אז שתדעי ש 85% מהסטודנטים מצליחים במבחן המתאם! תחשבי על זה, שווה לברר
סגור