פורום לימודי פסיכולוגיה - לקריאה בלבד

בהנהלת: פרופ' ארנון לוי   |  מסר למנהל/ת הפורום
בפורום פסיכולוגיה תוכלו לקבל מידע מקיף על לימודי תואר ראשון ושני בפסיכולוגיה ומענה לשאלות הנקרות בדרך לתואר היכן לומדים? בארץ או בחו"ל? תנאי קבלה, שדרוג בעבודה? מה אפשר לעשות עם התואר? ועוד שאר שאלות מגוונות.

פרופ' ארנון לוי

פרופ' ארנון לוי פסיכולוג קליני, פסיכואנתרופולוג ומאמן אישי. לשעבר יו”ר האיגוד הישראלי לפסיכותרפיה, מייסד האיגוד הישראלי לאימון פסיכולוגי ,סגן נשיא בחברה הבינ"ל לאימון בגישת Coaching Psychology

מיכל | 15:56  05/02/11
אני רוצה ללמוד פסיכולוגיה ושירותי אנוש באוניברסיטת חיפה. האם זה עמוס מדי ללמוד פסיכולוגיה כדו חוגי? ואם יש מישהו פה שבמקרה לומד את השילוב הזה ויוכל לייעץ לי - אשמח. תודה מראש :) מיכל.
נועה לביא | 10:40  06/02/11
מיכל שלום רב, באוניברסיטאות חייבים ללמוד פסיכולוגיה במתכונת דו חוגית לכן אינני רואה מניעה בבחירתך. אני חושבת שזה יכול להוות שילוב מוצלח מאוד להמשך, אם מבחינה תעסוקתית ואם מבחינת לימודי המשך. בהצלחה.
מיכל | 14:36  06/02/11
האם את מכירה אולי סטודנטים שלומדים את השילוב הזה? אם כן - האם הם מרוצים? ושאלה נוספת - האם תואר כזה מקנה לי אפשרות להמשיך לתואר שני בפסיכולוגיה ארגונית? תודה מיכל
נועה לביא | 09:16  10/02/11
שלום רב, אם תצליח בתואר הראשון ובמבחן המתא"ם את יכולה לנסות להתקבל לתואר שני בכל אחד מהמוסדות שמציעים אותו. בהצלחה
מיכל | 15:21  10/02/11
סגור