פורום לימודים באיטליה

מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים באיטליה - לימודי איטלקית, לימודים אקדמאים ולימודי תעודה .

ירדן | 12:57  11/03/16
היי איתן. אני מבררת כרגע על לימודי עיצוב אופנה. אני מחפשת קורס קצר על מנת להיחשף למקצוע, לבנות תיק עבודות ולחוות את איטליה המדהימה. את לימודי התואר אני כנראה אעשה בארץ. קראתי על פולימודה בפירנצה וראיתי שהם מציעים אפשרות לקורסים חודשים אך במחירים גבוהים (מאוד!), האם אתה ממליץ על לימודים בביהס זה ? יש לך המלצות נוספות ? תודה :)
על פולימודה ישנן דעות לכאן ולכאן. מהניסיון שלנו עם סטודנטים בעבר, ישנם כאלו שהיו מאוד מרוצים והתקדמו בחברות ידועות בעולם וכיום מאוד מצליחים. מצד שני ישנם כאלו שהרגישו קצת "מנותקים" מהחוייה ושלא קבלו תמורה לכספם. לדעתי הדבר תלוי מאוד באופייך וגישתך. היתרון הגדול בקורסים הקצרים הוא החשיפה לעולם האופנה עצמו, קשר עם מרצים, ולפעמים גם אפשרות ליצור קשר עם חברות בתחום. בקיצור, אם את חושבת שאת מסוגלת להשקיע מאמץ נוסף, במידה והקורס עצמו לא מספק אותך, לחפש את ההזדמנויות דרך מרצים, והעולם עצמו של פולימודה, יש סיכוי שהחוויה תספק ותעצב אותך. (כמו עולם האופנה עצמו, נוצץ ומושך אך ממש לא קל ולפעמים גם אכזרי....). בהצלחה, איתן
סגור