פורום לימודים באיטליה

מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים באיטליה - לימודי איטלקית, לימודים אקדמאים ולימודי תעודה .

יש לך המלצות ללימודי איטלקית בארץ? אני מכיר את המכון לתרבות איטליה, אך למקרה שלא יפתח הקורס ערב, אשמח לקבל חלופות ללימוד איטלקית. תודה :)
בדרך כלל נמנע מלימודי איטלקית בישראל. אין לי שמות של מורים או מוסדות אבל מספר עקרונות: 1. עדיף שיעורים יומיומיים. 2. ללמוד עם מורה דובר איטלקית כשפת אם ועדיף עם רקע אקדמי במקצועות הומאניים, 3. יש לשלב לימודי תיאוריה עם שיחה פרקטית (באותו יום של שיעור). 4. יש לבצע בכל יום לפחות שעה - שעתיים של תרגול פרקטי שצריך להיבדק על ידי מורה ביום למחרת. אני יודע שזה קצת נוקשה, אבל אם המטרה היא לימודי איטלקית לצורך שידרוג אקדמי ו/או מקצועי, והלימודים אינם באיטליה, אז זוהי הנוסחה. בהצלחה, איתן
דבר ראשון, תודה רבה! :) דבר שני, יש המלצות לגבי לימודי איטלקית בחול? קיבלתי המלצות על פורגה באיטליה...
אני ממליץ על אחת מהערים הבאות: פירנצה, מילאנו, רומא, להמלצות פרטניות נא לפנות אלי בפרטי, איני נוהג לפרסם מוסדות פרטים במסגרת הפורום.
לא ציינת מקום מגורים. בכל מקרה בצפון יש בכרמיאל "אוצר מילים" אני לומד שם עם גוזפינה. מומלץ.
סגור