פורום לימודים באיטליה

מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים באיטליה - לימודי איטלקית, לימודים אקדמאים ולימודי תעודה .

לילי | 01:43  08/07/14
שלום, אני רוצה ללמוד תואר ראשון בפסיכולוגיה באיטליה ויש לי כמה שאלות. ראשית, באיזו אוניברסיטה הכי כדאי לי ללמוד? מחפשת אחת ששמה הולך לפניה בלימודי הפסיכולוגיה. שנית, מה הם תנאי הקבלה? איזה ציונים כדאי לשפר בתעודת בגרות, האם יש ציונים רצויים במקצועות שונים? ומה לגבי החיים באיטליה- איפה לעבוד? מה יוקר המחיה? תודה, ויום נעים!
1. איני מכיר אוניברסיטה הנחשבת יותר מן האחרת בתחום הפסיכולוגיה באופן כללי. החשיבות של אוניברסיטה באה לידי ביטוי בשלבים יותר מתקדמים בהתמקצעות (נניח פסיכולוגיה ארגונית, קבוצתית, קלינית וכיו"ב). 2. בכל הנוגע לתנאי הקבלה עלינו להמתין מספר חודשים לפרסום הרפורמה החדשה עליה הכריזה שרת החינוך האיטלקית שאמורה לשנות באופן קיצוני את תנאי הקבלה וכו' 3. בדרך כלל גם באיטליה עבודות סטודנטים הן במלצרות, חנויות, ניקיון, וכן הלאה 4. הוצאות מחייה בממוצע גס ולא מדעי, 1000-1200 אירו לחודש. (כולל לימודים, לא כולל טיסות). בהצלחה איתן
לילי | 22:46  18/07/14
עוד שאלה אחת, בנוגע ללימודים. האם יש אוניברסיטה שלימודי הפסיכולוגיה בהם הוא בשפה האנגלית?
סגור