פורום לימודים באיטליה

מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים באיטליה - לימודי איטלקית, לימודים אקדמאים ולימודי תעודה .

שי | 21:38  24/09/11
שלום , אני בוגר תואר ראשון במדעי החיים (ביולוגיה) ואני מחפש מסלול לימודים לוטרינריה באיטליה. האם קיימים לימודים באנגלית? יש לי אזרחות צרפתית, האם עלי לעבור מבחנים זהים לכולם? מה הדרישות ומשך זמן הלימודים לבעלי תואר ראשון? ואיך מתקדמים עם זה הלאה? תודה רבה! :)
לפי מיטב ידיעתי אין מסלולים באנגלית לוטרינריה באיטליה. (באיטליה עשרות מוסדות אקדמיים ציבוריים ופרטיים, אם אמצא מסלול באנגלית אשוב לכתוב כאן בפורום). גם לבוגר תואר ראשון יש צורך לגשת למבחן קבלה לשנה ראשונה של לימודי וטרינריה, עדיף עם אזרחות שאינה שייכת לאיחוד האירופי מטעמי הקצאות לסטודנטים זרים. מבחן הקבלה זהה ברובו למבחן קבלה לרפואה ברמה פחות מורכבת. בהצלחה איתן
תודה על התגובה. במידה ואני רוצה לברר לעומק יותר פרטים ולהתחיל לבדוק הרשמה ולימודי איטלקית מה המקום המומלץ להתחיל לעשות זאת. תודה ושבוע טוב
קיימות אופציות רבות לישראלים הרוצים ללמוד באיטליה אני משתדל להמנע מפירסום ישיר בפורום, אז אני מזמין אותך לחיפוש מהיר באינטרנט. אתה תמצא בקלות חברות שמציעות את השירותים השונים. במידה ותרצה מידע קונקרטי יותר, פנה אליי באופן פרטי במייל המצוין כאן. איתן
סגור