פורום לימודים באיטליה

מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים באיטליה - לימודי איטלקית, לימודים אקדמאים ולימודי תעודה .

בן ברש | 16:28  11/07/11
אהלן, שמי בן - אני מעוניין ללמוד תקשורת\עיתונאות\מדיה בחו"ל. כרגע איטליה נראית אופציה מאוד נוחה בעיקר בזכות המחיר. האם ישנם מסלולי תקשורת איכותיים באיטליה? אשמח לכל פרט שיכול לעזור בנושא. המון תודה, בן
היי בן בקצרה: אכן באיטליה מסלולים ללימוד תקשורת באיכות גבוהה אבל קח בחשבון שמדעי התקשורת הוא מקצוע הקשור מאוד לארץ, שפה, מנטליות ותרבות. על כן לימודי תקשורת באיטליה יכוונו אותך בעיקר לעבודה באירופה. (למרות שבהחלט יהיו הרבה מעסיקים בארץ שיעריכו את ההכשרה ואת הלימודים). בנוגע לתנאי קבלה - קיים מבחן יחסית מורכב של ידע כללי ואקטואליה של איטליה ואירופה. לפרטים נוספים תוכל ליצור איתי קשר במייל. בהצלחה איתן
בן ברש | 17:14  11/07/11
מודה לך מאוד על התשובה. שלחתי לך מייל. :)
הי בן בכל מקרה את בא לך על לימודי תקשורת באיטליה תתקשר לקמפוס לימודים ואשמח לסייע השירות חינם
איתן לרר | 19:11  11/07/11
היי דותן אשמח אם תמשיך לתרום לפורום מהידע והניסיון שלך. אם אפשר, אנא המנע מפרסום ישיר. אני מאוד רוצה שהפורום ישמש למתן מידע אובייקטיבי. יום טוב איתן
דותן | 09:21  12/07/11
הי איתן, איתך הסליחה והצדק, שלום בן, לימודי תקשורת באיטליה נמשכים כשלוש שנים, בכל שנה יש לי לפחות סטודנט אחד או שניים שיוצאים למסלול זה. היתרונות המרכזיים הם: שפה נוספת, הכרת תחום התקשורת האירופאית עם דגש על מערב אירופה , שיווק /פרסום על פי התנהלות האיחוד האירופאי, ועוד ... אני רק יכול להוסיף לדברים של איתן, שבמידה ותגיע לארץ עם תואר בתקשורת מאיטליה . אתה מייצר לעצמך עדיפות מסויימת על בוגרים אחרים מארצות אחרות בשפה האיטלקית ובכל חברה ישראלית שעובדת עם איטליה מאחר ואתה כבר מכיר את השטח טוב יותר מאחרים. בבקשה ובהצלחה. דותן.
סגור