פורום לימודים באיטליה

מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים באיטליה - לימודי איטלקית, לימודים אקדמאים ולימודי תעודה .

ענבר | 15:32  04/08/10
היי איתן, אני מעוניינת ללמוד רפואה בפאביה עוד כשנה. מתי להתחיל עם הליך הרישום? אם אני סטודנטית לביולוגיה השנה החומר מספיק כדי לעבור את מבחני הכניסה או שצריך משהו בנוסף? אתה יודע משהו על הלימודים שם? סטודנטים שלומדים שם שאני אוכל לדבר איתם... תודה!
שלום ראשית כל, מומלץ ביקור באיטליה. למרות שאת נשמעת מאוד נחושה, ביחס לכל מה שאת הולכת לעבור בשנים הקרובות, ביקור מסודר באיטליה לא יזיק לחזק את החלטתך. שנית, מתקיימות מכינות רבות ללימודים באיטליה. במקרה שלך את צריכה למצוא מכינה שיכול להתאים את עצמה לצרכים אינדיבידואליים יותר היות וישנם חומרים שלא תצטרכי ללמוד באותה אדיקות כסטודנטים ללא כל רקע במדעים. לדוגמא, מכינה באיטלקית (כמובן, רק באיטליה!!!) עם חיזוק אישי במדעים. או מספר שעות מצומצם. ההרשמה לאוניברסיטה מתקיימת במאי רק במכון לתרבות איטליה בישראל (ישנן שלוחות בירושלים, תל אביב וחיפה). עדיף להגיע למועד ההרשמה לאחר שהות מה באיטליה. שוב על מנת לדעת היטב לאן מועדות פנייך. המלצה נוספת: נסיעה לאיטליה לחודש איטלקית כבר בזמן הקרוב. המלצתי זאת למספר אנשים בעבר וכולם היו מרוצים. זה מעניק ניסיון וכמובן הופך להיות חלק אינטגרלי מתוכנית הכנה. אשמח לקבל עוד שאלות, גם למייל שלי. איתן
ענבר | 15:24  08/08/10
יש מכינה מסויימת שהיית ממליץ עליה?
אז ככה אני לא הכי אובייקטיבי שאפשר, כי אני מנהל מכינה בעצמי. "להגנתי" אוסיף כי בנינו מספר רב של מכינות בוריאציות שונות על מנת להתאים באופן אישי לכל סטודנט את המכינה שלו. בכל אופן, באופן אובייקטיבי אומר שהחשוב מכל הוא שהלימודים יתקיימו באיטליה. מטעמים מובנים. תרגישי חופשי לפנות במייל איתן
סגור