פורום לימודים באיטליה

מטרת הפורום לתת מידע למתעניינים בלימודים באיטליה - לימודי איטלקית, לימודים אקדמאים ולימודי תעודה .

אדיר | 11:58  05/07/10
מתי נפתח הרישום לרפואה באיטליה? תודה
איתן לרר | 14:10  05/07/10
היי אדיר - קצת סדר. סטודנט זר הרוצה ללמוד באיטליה (במוסדות אקדמיים) מתחיל את תהליך ההרשמה במכון לתרבות איטליה שהוא המחלקה של השגרירות האחראית על נושא הלימודים הגבוהים. תהליך זה נקרא באיטלקית - pre iscrizione - (בעברית: קדם הרשמה). לצורך תהליך זה יש להביא מסמכים לפי דרישת המכון ולאחר השלמתו והוצאת ויזת לימודים מתקיים מבחן קבלה במוסד הנבחר (אוניברסיטה, אקדמיה, בית ספר מקצועי) ולבסוף תהליך ההרשמה עצמו, שוב במוסד הנבחר, במידה שהסטודנט עבר את בחינת הקבלה. נשמע פשוט? האמת שלא כל כך מסובך אבל מוטב לבנות תכנית מסודרת (עם או בלי הגופים הקיימים לייעוץ והכוונה). שיהיה בהצלחה איתן
נינה | 20:31  07/07/10
היי, ע"פ מה שהינך מספר התהליך הוא נעים לבריאות,יצרתי קשר עם אירגון זה הוא אחר לגבי למודי רפואה באיטליה, האירון הסבירלי שהוא מספק קורסים ומומלץ לעשות אותם, כמובן שכל קורס הוא בעלות גרסטונומית, ושהוסבר לי על תהליך הקבלה זה היה מסובך מאוד אפילו די מייאש והוצא הכספית שהיא כרוכה ממש גבוהה השאלה אם אוכל להכין את עצמי למבחנים באופן עצמי,ולטפל בעניין הניירת באופן עצמי כך שיחסוך לי טרחה וכסף מיותר, וכן לעשדות אך ורק את הקורסים הנחוצים ולא לחזור עליהם מליון פעם גם ללא צורך,אשמח אם תשאיר בדל קשר שבו ניתן להתכתב עימך כראוי
איתן לרר | 11:08  11/07/10
היי נינה ההכנה ללימודים אקדמים באיטליה עולה כסף. בין אם את עושה אותה לבדך ובין אם את נעזרת בגוף מקצועי. אבל אני מציע לך את תכנית הפעולה הבאה: 1 תאספי מידע מכל הגופים המקצועיים האפשריים 2. דברי עם המכון לתרבות איטליה (בחודשים יולי אוגוסט הם קצת עסוקים, נסי בספטמבר). 3. תערכי השוואות במחירים, בתכניות המוצעות לך. 4. לכי לפגישות ייעוץ. בקיצור, תהיי מאוד רצינית ויסודית. אל תחפשי שיחסכו לך טרחה וזמן, כרגע כל הזמן שלך צריך להיות מוקדש למחקר מעמיק לגבי אפשרויות הלימודים שלך בחו"ל או בכל מקום אחר. זה העתיד שלך ואני חושב ששווה להשקיע בו. לאחר שיהיה בידך כל המידע תוכלי להיות את המומחית מספר אחת לעניינך, ולא כל מיני יועצים (ואני ביניהם!!) יאללה נינה!!!! איתן
סגור