פורום לימודי תיירות-לקריאה בלבד

פורום לימודי תיירות הינו הבמה עבור המתעניינים בלימודי תיירות והסטודנטים העוסק בשאלות על לימודי סוכני נסיעות, לימודי מורי דרך, לימודי מדריכי טיולים וכל נושא התיירות והמלונאות בארץ. למתלבטים בבחירת מוסד לימוד הינכם מוזמנים לפנות למוקד הארצי ללימודים לקבלת ייעוץ אישי חינם בטלפון: 03-5767671 או באמצעות המייל: support@ilimudim.co.il

בתיכון למדתי תיירות ויש בידי תעודה טכנולוגית של המגמה,בדגש על ניהול ותפעול תיירות (פקיד מורשה).תהיתי מה אפשר לעשות עם תעודה או עם המקצוע שלמדתי בתיכון..?
לאור שלום חשוב לדעת כמה זמן עבר מאז סיימת את התיכון האם למדת להשתמש בתוכנות התיירות ייתכן ותזדקק לרענון חלקי אתה מוזמן ליצור קשר
כיום בשנות האלפיים הדרישה מעובדים בענף התיירות ברובה כבר אינה מחייבת תעודת פקיד מורשה והכשרה של לימודי תיירות, היום ישנם עשרות של מרכזי הזמנות לסוכני נסיעות כאשר את היעד אתה רוכש בקורס פנימי שניתן על ידי חברות הנסיעות בשוק. לעומת זאת תעודת תיכון שיש לך היא אחלה רזומה לענף וכמובן שידע זה כוח שאף פעם לא מזיק, עם הכשרה כמו שאתה קיבלתי ותעודה שכזו יש אפשרות לעבוד בתפקידי אופרציה, סוכן נסיעות, סוכן תיירות נכנסת ועוד מגוון מקצועות שונים ומגוונים שבענף. ממליץ לך להתחיל לשלוח קורות חיים בלוחות דרושים בתיירות שיתנו לך בבירור את כל ענפי המקצוע בענף. שיהיה בהצלחה.
אור | 23:15  23/07/10
עברו מאז 5 שנים מאז שקיבלתי אותה ואני מקווה שהיא עדיין רלוונטית.אם זאת זו רק תעודת מגמה ואין לה תקן מסויים ממשרד התמ"ת לצערי הרב אני חושב.על מנת להפוך לסוכן נסיעות או ללמוד אף לתואר במלונאות אצטרך לגשת קודם לבחינות של המועצה לסוכן נסיעות ובשביל התואר לשפר את הבגרויות שלי על מנת להתחיל את התואר,אם ארצה להיות מנהל מלון בעתיד.הבעיה היא שחשבתי אולי לעשות משהו עם התעודה הזו,למרות שאני כבר לא מרגיש קשור נפשית לענף כמו בהתחלה.
אור | 23:15  23/07/10
עברו מאז 5 שנים מאז שקיבלתי אותה ואני מקווה שהיא עדיין רלוונטית.אם זאת זו רק תעודת מגמה ואין לה תקן מסויים ממשרד התמ"ת לצערי הרב אני חושב.על מנת להפוך לסוכן נסיעות או ללמוד אף לתואר במלונאות אצטרך לגשת קודם לבחינות של המועצה לסוכן נסיעות ובשביל התואר לשפר את הבגרויות שלי על מנת להתחיל את התואר,אם ארצה להיות מנהל מלון בעתיד.הבעיה היא שחשבתי אולי לעשות משהו עם התעודה הזו,למרות שאני כבר לא מרגיש קשור נפשית לענף כמו בהתחלה.
סגור