פורום לימודים בהונגריה

בהנהלת: University  |  מסר למנהל/ת הפורום
מטרת הפורום לתת מידע על לימודי הרפואה בהונגריה בשפה האנגלית. מה תנאי הקבלה,קורסי הכנה, עלויות, חיי חברה ועוד ככל העולה על דעתכם.

University

יוניברסיטי פועלת בישראל משנת 1993 ועוסקת בהכוונת סטודנטים ישראלים ללימודים אקדמיים בהונגריה

סקרנל לוי | 18:49  25/10/15
שלום רב שמי סקרנל ואני מעוניין לנתחיל ללמוד בסגד הונגריה ויש לי מספר שאלות: 1)כמה עולים הלימודים 2)יש אוכל כשר בהונגריה 3) האם ניתן למצוא מוצרי חשמל בהונגריה כגון : מגהץ , מייבש שיער וכו או שצריך להביא מהבית 4)יש קהילה יהודית ? 5) האם יש הפרדה בין בנים ובנות בבית חבד ? 6)האם ניתן להתפלל ללא הפרעה מצד אנשים ? 7)האם אפשר לחבוש כיפה בהונגריה ? 8)האם יש אנטישמיות בהונגריה ואם כדאי להגיע זה לבינתיים ת אשמח אם תוכל לענות לי על השאלות תודה רבה סקרנל
מנהל פורום | 12:02  26/10/15
היי סקרנל ! 1. עלות הלימודים בהונגירה כולל כל ההוצאות נעה בין 110,000 ל 135,000 דולר. 2. ישנם סופרים חנויות כשרות, מוצרים כשרים מישראל מסעדות וכו - בעיקר בבודפשט ובדברצן. 3. וודאי ! יש הכל 4. ישנם קהילות יהודיות בכל הערים והגדולה שבהן נמצאת בבודפשט. 5. אין הפרדה ! - כל מטרת השבת היא קירוב לבבות ! ישנה הפרדה בתפילה. לגבי שאלות 6+7+8 - ראה, כמו בכל מקום באירופה, ישנה אנטישמיות, הסטודנטים הלומדים בהונגריה כלל לא מרגישים אותה, כמעט ואין אירועים אנטישמים כלל, אין שום בעיה להתפלל בבית הכנסת ובמקומות המיועדים לכך כמו בתי חבד וכו'. כמו כן עדיך לחבוש כובע ולא ללכת עם כיפה ברחוב. למרות שישנם אנשים לא מעטים החובשים כיפה בחוץ. להחלטתך בלבד. ישנם לא מעט ישראלים ויהודים (עשרות אלפים ) שגרים, לומדים ומנהלים אורח חיים תקין לחלוטין בהונגריה. בהצלחה ! ישראל דוד גבאי
מנהל פורום לימודים בהונגריה | 18:01  26/10/15
110,000 ל 135,000 שקל !!! לא דולר
סגור